r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Keyboard Launchpad 1.6

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Keyboard Launchpad to niewielka aplikacja, za pomocą której możemy zdefiniować specjalne skróty klawiszowe pomocne podczas codziennej pracy z komputerem.

Przykładowe zastosowania tego programu to kilka skrótów obsługujących rozmowy poprzez Skype (odbieranie połączenia, zakończenie), skrót uruchamiający program pocztowy, zmiana odtwarzanego utworu na kolejny w odtwarzaczu audio i wiele, wiele więcej. Keyboard Launchpad można również wykorzystywać jako "bank" słów i haseł, pozwalający na szybkie wprowadzanie np. często powtarzanych sformułowań lub zdań w pola formularzy.

Każdy skrót klawiszowy możemy odpowiednio nazwać, aby nie pogubić się w dużej ich ilości. Obsługa aplikacji jest prosta i poradzą sobie z nią nawet osoby mało doświadczone, a dodawanie lub edycja skrótów jest szybka i bezproblemowa. Jedynym problemem z Keyboard Launchpad jest blokada niektórych kombinacji klawiszy, takich jak ALT+E, i to nawet pomimo tego, że żaden ze zdefiniowanych skrótów nie korzysta dokładnie z takiej kombinacji.

r   e   k   l   a   m   a

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Ponadto możliwe jest zdefiniowanie maksymalnie 5 skrótów klawiszowych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.