r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Keyboard Launchpad 1.6

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Keyboard Launchpad to niewielka aplikacja, za pomocą której możemy zdefiniować specjalne skróty klawiszowe pomocne podczas codziennej pracy z komputerem.

Przykładowe zastosowania tego programu to kilka skrótów obsługujących rozmowy poprzez Skype (odbieranie połączenia, zakończenie), skrót uruchamiający program pocztowy, zmiana odtwarzanego utworu na kolejny w odtwarzaczu audio i wiele, wiele więcej. Keyboard Launchpad można również wykorzystywać jako "bank" słów i haseł, pozwalający na szybkie wprowadzanie np. często powtarzanych sformułowań lub zdań w pola formularzy.

Galeria programu

Każdy skrót klawiszowy możemy odpowiednio nazwać, aby nie pogubić się w dużej ich ilości. Obsługa aplikacji jest prosta i poradzą sobie z nią nawet osoby mało doświadczone, a dodawanie lub edycja skrótów jest szybka i bezproblemowa. Jedynym problemem z Keyboard Launchpad jest blokada niektórych kombinacji klawiszy, takich jak ALT+E, i to nawet pomimo tego, że żaden ze zdefiniowanych skrótów nie korzysta dokładnie z takiej kombinacji.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Ponadto możliwe jest zdefiniowanie maksymalnie 5 skrótów klawiszowych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.