r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kickstarter 1.7.4

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne serwisy społecznościowe

Kickstarter na Androida to mobilna wersja popularnego serwisu crowdundingowego Kickstarter, za pośrednictwem którego innowatorzy i wynalazcy mogą starać się o zdobycie wsparcia finansowego dla swoich projektów.

Jednym z najsłynniejszych wynalazków, który przeszedł drogę od pomysłu do realnego, sprzedawanego na szeroką skalę produktu to smartzegarek Pebble. Teraz dzięki aplikacji na Androida można samodzielnie sprawdzić, nad czym pracują wynalazcy. Program dzieli technologie wg rozmaitych kategorii, np. dziennikarstwo, design, film i telewizja, muzyka lub technologia.

r   e   k   l   a   m   a

Wybrane projekty można dodawać do ulubionych, a wtedy aplikacja będzie nas informowała o nowościach związanych z danym projektem i o postępach w jego realizacji. Za pomocą aplikacji Kickstarter można też przyznać dofinansowanie dla pomysłu, który przypadł nam do gustu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kickstarter nareszcie z oficjalną aplikacją mobilną na Androida

13
OPROGRAMOWANIE 22.01.2016 | Maciej Olanicki

Serwis Kickstarter, wprowadzeniem swojego modelu społecznościowego finansowania przedsięwzięć, bez wątpienia zmienił Internet. Po siedmiu latach od jego uruchomienia w końcu doczekaliśmy się premiery oficjalnej aplikacji mobilnej Kickstartera na Androida. Trudno jednoznacznie stwierdzić dlaczego tak długo zwlekano z opublikowaniem programu, zwłaszcza że analog na iOS jest już dostępny od trzech lat. Co więcej, posiada on nawet więcej funkcji przydatnych dla organizatorów zbiórek: na Androidzie nie uświadczymy znanych z iOS-a możliwości aktualizowania swojej akcji i śledzenia postępów. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.