Kingo ROOT Kingo ROOT 1.5.8

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Usuwanie zabezpieczeń
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Kingo ROOT (wcześniej: Kingo Android Root) to darmowe i co istotne skuteczne narzędzie przeznaczone do rootowania wszelakiego rodzaju smartonów i tabletów, pracujących pod kontrolą Androida. Doskonale radzi sobie ono z urządzeniami wiodących marek (Samsung, Sony, HTC, LG itp.), jak również tymi mniej znanych producentów.

Program jest banalnie prosty w obsłudze i do pomyślnego przeprowadzenia procesu rootowania nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Stanowi on bardzo dobre rozwiązanie dla mniej doświadczonych użytkowników smartfonów i umożliwia niemalże automatyczne rootowanie urządzenia. Wystarczy, że aktywujemy na smartfonie tryb debugowania USB, podłączymy go do komputera za pośrednictwem kabla USB, a Kingo ROOT samoczynnie zainstaluje wszystkie niezbędne sterowniki i zaproponuje zrootowanie urządzenia.

W razie niepowodzenia Kingo ROOT wyświetli opcję ponownej próby rootowania. Nie zabrakło również funkcji 'Remove Root', pozwalającej szybko i sprawnie przywrócić urządzenie do domyślnych ustawień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosty w obsłudze
Rozdrabnianie się na wersję na Windowsa i na Androida, utrata gwarancji
ocena użytkownika
12.07.2020 16:30 • Recenzja do wersji 1.5.8

Podstawowa obsługa programu jest banalnie prosta, a po uruchomieniu można wywalić całe mnóstwo bloatware ze swojego urządzenia. Wywalonych programów nie przywraca nawet funkcja ustawień fabrycznych. Polecam skupienie się na wersji mobilnej - z jakichś względów producent podzielił Kingo na wersje na Windowsa i Androida, co nieco plącze w głowie nowicjuszom. Pomimo funkcji unroot, teoretycznie likwidującej podwyższone uprawnienia, użytkownik traci gwarancję i update Androida. To jest cena, jaką płacimy za odzyskane miejsce w pamięci. Jeśli zależy nam na mocnym systemie, warto rozejrzeć się dodatkowo za customową wersją Androida.

Udany ROOT na LG G3 D855
Absolutny brak!
ocena użytkownika
27.09.2015 23:30 • Recenzja do wersji 1.4.0

Męczyłem się ze zrootowaniem G3ki, szperałem na forum XDA, pobierałem wszelkiego rodzaju ustrojstwa od ioroot po PurpleDrake TMO ale niestety nic nie było w stanie ruszyć tej słuchawki, w necie znalazłem informacje, że można zrootować tą słuchawkę uprzednio robiąc downgrade do androida 4.4 w co nie chciało mi się bawić...brawa i pokłony dla twórców aplikacji!
Program jest tak banalny, że ogranicza się do jego instalacji i uruchomienia, no i jednego kliknięcia na telefonie - reszta robi się automatycznie :)))
Ocena 6/5!