r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kingsoft PC Doctor Lite 3.7.0.47

Strona główna Windows Narzędzia Pakiety narzędziowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kingsoft PC Doctor Lite to pozbawiona modułu antywirusowego odmiana darmowego pakietu narzędzi do optymalizacji systemu Windows.

Program składa się z dwa modułów, w których znalazły się użyteczne narzędzia do optymalizacji systemu, a także usuwania z dysku wszelakiego rodzaju śmieci, zajmujących jedynie wolną przestrzeń i wpływających na ogólną kondycję systemu. Kingsoft PC Doctor Lite zadowolić powinien zarówno początkujących użytkowników, jak również tych bardziej zaawansowanych. Większość narzędzi po uruchomieniu działa niemalże automatycznie, jednak są i takie, które dają pełną kontrolę nad wykonywanymi operacjami - usuwaniem plików, wpisów w rejestrze oraz wielu innymi. Dodatkowo z poziomu programu możliwe jest pobranie i zainstalowanie narzędzi, rozszerzających jego funkcjonalność. Obejmują one m.in. monitor połączeń sieciowych.

Kolejnym, istotnym elementem Kingsoft PC Doctor Lite są narzędzie do optymalizacji oraz oczyszczania komputera, pozwalające poprawić jego wydajność i ogólną kondycję. Z ich pomocą zmienimy wiele istotnych ustawień systemu, aktywujemy\deaktywujemy wybrane komponenty uruchamiane wraz z systemem, usuniemy zbędne dane z dysku, powiązane z przeglądarkami, odtwarzaczami multimediów itp., zadbamy o prywatność poprzez wykasowanie informacji generowanych przez wiele popularnych aplikacji, a także oczyścimy rejestr z błędnych wpisów, kluczy i wielu innych składników, mogących powodować problemy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 30.07.2014 15:02

@jangiz: zainstaluj betę 4 lub wersję 3.7

jangiz   2 #6 20.12.2013 23:31

U mnie na Windows 7 Ultimate/64, instalacja zatrzymuje się na 99% - również na wersji 3.3

zibiz   1 #5 03.02.2013 12:07

U mnie nie chce działać prawidłowo.

  #4 31.08.2012 08:15

Używam na kilku komputerach i jeżeli chodzi o optymalizację bardzo pomaga, jednak program instaluje w tle Kingsoft Office - nie znalazłem w instalatorze opcji by tego nie instalować. Co gorsze Kingsoft Office przechwytuje menu kontekstowe na swoje potrzeby (opcja nowy - dokument Word, Excell) i ustawia się jako domyślna aplikacja dla plików Ms Office.
Po odinstalowaniu Kingsoft Office jego natywnym unistalerem wszystko wraca do normy, natomiast przy użyciu dokładnej deinstalcji (np.Revo, Iobit, Comodo) miałem poważne problemy z rejestrem Windowsa w ustawieniem menu kontekstowego.

bardok206   2 #3 20.05.2012 12:34

Pojawiła się pierwsza wersja testowa 4.0.0.317.

ps: fajnie by było gdyby redakcja wreszcie dodała możliwość szybkiego informowania o wersjach stabilnych/beta np w postaci prostego przycisku. Wątpię by z czasem tą stale poszerzającą się bazę programów opanowało kilka osób. A co raz częściej spotyka się nieaktualne programy.

bardok206   2 #2 01.05.2012 21:23

Użytkując wraz z kingsoftem ccleaner, po ostatnich zmianach (optymalizacja silnika odpowiedzialnego za czyszczenie) zrezygnowałem całkowicie z tego drugiego. Na prawdę bardzo dobry program. Dodatkowo oferuje świetny monitor systemu, który jest bardzo lekki.

ichito   11 #1 19.04.2012 05:51

Dobrze, że i ta wersja się znalazła na DP, bo to wersja aktualnie rozwijana...ale droga Redakcjo trzeba zmienić opis...uważnie się mu przyjrzyjcie i porównajcie z wersją "full" :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.