reklama

Kiwi Syslog Daemon 8.3.4

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program Kiwi Syslog Daemon stanowi narzędzie do zarządzania logami pochodzącymi z routerów, switchów, uniksowych hostów i innych urządzeń sieciowych posiadających syslog. Jego podstawowe możliwości otrzymywanie (przez UDP/TCP/SNMP), logowanie, archiwizowanie wiadomości z różnych źródeł. Przeglądanie logów odbywa się w czytelnej graficznej formie z kolorowaniem wg rodzaju, można również generować wykresy ze statystykami. Program może automatyczne dzielić logi wg priorytetu lub przedziału czasowego i przekazywać dalej wiadomości spełniające określone kryteria. W systemach z linii Windows NT program może działać jako usługa.

Wersja shareware charakteryzuje się bogatszymi możliwościami automatycznego dzielenia logów (wg większej liczby kryteriów), filtrowania, buforowania i powiadamiania o stanach alarmowych.

Uwaga!

Program w wersji do pobrania oferowany jest na bezpłatnej licencji freeware. Wersja rozbudowana dostępna jest za opłatą. Przetestować wersję rozszerzoną można pobierając bezpłatny 30 dniowy klucz i aktywując program jako pełną wersję testową. Przeprowadzenie procesu nie jest proste więc po kolei: po zainstalowaniu programu i jego uruchomieniu należy wejść do menu, opcja "help", dalej "Request a 30 day trial" - wypełnienie formularza z mailem (na stronie do której program przekieruje) na który dotrze klucz. Po otrzymaniu maila należy skopiować do schowka całą ramkę (klucz i inne informacje), a następnie wystarczy wcisnąć "F2" i juz tylko pozostaje kliknąć w przycisk "register" :-) i uruchomić ponownie aplikacje.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 18.06.2018 10:35

Polecam super kombajn do monitorowania i inwentaryzacji sieci:
https://wisoft.pl/

  #4 04.01.2014 22:27

Polecam LogAxon

  #3 23.07.2013 15:35

Popieram, mi tez już zaczyna brakować cierpliwości z tym na siłę wciskanym śmieciem. Kiedyś dobreprogramy cieszyły się świetną reputacją, bo zazwyczaj znalazł się tu poszukiwany program, ale wystarczy chwila nieuwagi przy instalacji i powita nas zestaw wnerwiającego softu..... szkoda gadać

  #2 07.05.2013 11:40

Super tylko po co ten syf dodatkowy ładujecie mi na kompa i to bez mojej wiedzy. Coraz mniej od Was zbieram bo coraz więcej niespodzianek zostawiacie.

  #1 22.11.2012 15:19

Wszystko fajnie, tylko czemu nie dacie linka do normalnego ściągnięcia a trzeba to malware po drodze instalować.

reklama