r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kodi 17.6 Krypton

Strona główna Mac Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kodi to darmowe i bardzo elastyczne centrum multimedialne, które pozwala katalogować zasoby na dysku, odtwarzać je, odczytywać zawartość dysków sieciowych i serwisów internetowych. Kodi można rozszerzać za pomocą wtyczek, dodając nowe możliwości i narzędzia.

Galeria programu

Podstawowym zadaniem Kodi jest umożliwienie wygodnego przeglądania multimediów z użyciem pilota (na przykład Yatse na Androida), klawiatury, gamepada lub myszki, także jeśli multimedia znajdują się na udziałach sieciowych (NFS, Samba, UPnP) lub zewnętrznych dyskach. Kodi dobrze radzi sobie z obsługą dwóch monitorów.

Z pomocą wtyczek można dodać do Kodi obsługę serwisów wideo (YouTube, Dailymotion i wiele innych), pobierania tekstów piosenek, wizualizacji, stacji radiowych, usług muzycznych, stacji telewizyjnych i wielu innych źródeł filmów i muzyki. Do wyboru mamy także bogatą kolekcję skórek i różnych dodatków, jak pogodynka, przeglądarka, menedżer plików, klient poczty, RSS, Facebooka, Reddita, pobieranie plików z sieci P2P, pobieranie podcastów, ocen filmów, napisów czy nowych zwiastunów kinowych hitów.

Spokojnie można uznać, że Kodi może wszystko, jeśli chodzi o oglądanie i słuchanie. Warto tu zaznaczyć, że do Kodi powstały wtyczki obsługujące polskie serwisy VoD i muzyczne, a także polskie stacje radiowe.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kodi 17 Krypton – przewodnik po najlepszym centrum multimediów

35
OPROGRAMOWANIE 30.09.2017 | Adam Golański

Lato już za nami, coraz częściej przy takiej pogodzie rozrywką będą nam filmy, seriale i muzyka. A to oznacza, że warto jest ponownie zainteresować się Kodi, najpopularniejszą dziś na świecie software’ową platformą, która praktycznie z każdego współczesnego komputera (poczynając od Raspberry Pi) uczyni centrum multimedialne. Od naszej ostatniej prezentacji metod konfiguracji Kodi minęło trochę czasu, przez ten czas sporo się zmieniło na czele z domyślnym interfejsem, więc pewne rzeczy trzeba odświeżyć. Zapraszamy do naszego przewodnika po Kodi w najnowszych wersjach 17.x. Z perspektywy…

XBMC wraca na Xboksa! Kodi będzie pełnoprawną aplikacją UWP

14
OPROGRAMOWANIE 09.02.2017 | Maciej Olanicki

Przed tygodniem ukazała się nowa wersja Kodi, centrum multimedialnego, które dla wielu stanowi optymalną alternatywę dla zwykłych SmartTV. Wersja 17, czyli Krypton, przyniosła spore nowości, a planowane jest już ponowne wydanie Kodi jako uniwersalnej aplikacji dla Windowsa. Jak informuje neowin.net, Kodi wkrótce wróci na konsolę Xbox. To właśnie z niej pochodzi pierwotna wersja odtwarzacza, znana jako XBMC, czyli Xbox Media Center. Z czasem jednak Kodi ukazała się na innych urządzeniach i systemach operacyjnych, ale zniknęła z konsolowego Windowsa w związku z wprowadzeniem UWP. Dziś…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.