Kodi Kodi 19.0 Matrix

Strona główna Mac Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz program

Kodi to darmowe i bardzo elastyczne centrum multimedialne, które pozwala katalogować zasoby na dysku, odtwarzać je, odczytywać zawartość dysków sieciowych i serwisów internetowych. Kodi można rozszerzać za pomocą wtyczek, dodając nowe możliwości i narzędzia.

Podstawowym zadaniem Kodi jest umożliwienie wygodnego przeglądania multimediów z użyciem pilota (na przykład Yatse na Androida), klawiatury, gamepada lub myszki, także jeśli multimedia znajdują się na udziałach sieciowych (NFS, Samba, UPnP) lub zewnętrznych dyskach. Kodi dobrze radzi sobie z obsługą dwóch monitorów.

Z pomocą wtyczek można dodać do Kodi obsługę serwisów wideo (YouTube, Dailymotion i wiele innych), pobierania tekstów piosenek, wizualizacji, stacji radiowych, usług muzycznych, stacji telewizyjnych i wielu innych źródeł filmów i muzyki. Do wyboru mamy także bogatą kolekcję skórek i różnych dodatków, jak pogodynka, przeglądarka, menedżer plików, klient poczty, RSS, Facebooka, Reddita, pobieranie plików z sieci P2P, pobieranie podcastów, ocen filmów, napisów czy nowych zwiastunów kinowych hitów.

Spokojnie można uznać, że Kodi może wszystko, jeśli chodzi o oglądanie i słuchanie. Warto tu zaznaczyć, że do Kodi powstały wtyczki obsługujące polskie serwisy VoD i muzyczne, a także polskie stacje radiowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!