r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kodi 17.3 Krypton

Strona główna Mac Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kodi to darmowe i bardzo elastyczne centrum multimedialne, które pozwala katalogować zasoby na dysku, odtwarzać je, odczytywać zawartość dysków sieciowych i serwisów internetowych. Kodi można rozszerzać za pomocą wtyczek, dodając nowe możliwości i narzędzia.

Galeria programu

Podstawowym zadaniem Kodi jest umożliwienie wygodnego przeglądania multimediów z użyciem pilota (na przykład Yatse na Androida), klawiatury, gamepada lub myszki, także jeśli multimedia znajdują się na udziałach sieciowych (NFS, Samba, UPnP) lub zewnętrznych dyskach. Kodi dobrze radzi sobie z obsługą dwóch monitorów.

Z pomocą wtyczek można dodać do Kodi obsługę serwisów wideo (YouTube, Dailymotion i wiele innych), pobierania tekstów piosenek, wizualizacji, stacji radiowych, usług muzycznych, stacji telewizyjnych i wielu innych źródeł filmów i muzyki. Do wyboru mamy także bogatą kolekcję skórek i różnych dodatków, jak pogodynka, przeglądarka, menedżer plików, klient poczty, RSS, Facebooka, Reddita, pobieranie plików z sieci P2P, pobieranie podcastów, ocen filmów, napisów czy nowych zwiastunów kinowych hitów.

Spokojnie można uznać, że Kodi może wszystko, jeśli chodzi o oglądanie i słuchanie. Warto tu zaznaczyć, że do Kodi powstały wtyczki obsługujące polskie serwisy VoD i muzyczne, a także polskie stacje radiowe.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

XBMC wraca na Xboksa! Kodi będzie pełnoprawną aplikacją UWP

14
OPROGRAMOWANIE 09.02.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Przed tygodniem ukazała się nowa wersja Kodi, centrum multimedialnego, które dla wielu stanowi optymalną alternatywę dla zwykłych SmartTV. Wersja 17, czyli Krypton, przyniosła spore nowości, a planowane jest już ponowne wydanie Kodi jako uniwersalnej aplikacji dla Windowsa. Jak informuje neowin.net, Kodi wkrótce wróci na konsolę Xbox. To właśnie z niej pochodzi pierwotna wersja odtwarzacza, znana jako XBMC, czyli Xbox Media Center. Z czasem jednak Kodi ukazała się na innych urządzeniach i systemach operacyjnych, ale zniknęła z konsolowego Windowsa w związku z wprowadzeniem UWP. Dziś…

Kodi 17 już jest! Krypton przynosi nową skórkę, lepszy PVR i bibliotekę muzyki

67
OPROGRAMOWANIE 02.02.2017 | Anna Rymsza (Xyrcon)

17. wersja świetnego i bardzo rozbudowanego centrum multimedialnego Kodi jest już dostępna na różne platformy. Na pierwszy rzut oka widać, że towarzyszy mu zupełnie nowa skórka – trochę już przestarzały wygląd „Confluence” ustąpił miejsca eleganckiemu „Estuary”. Nowa skórka jest bardzo prosta i nieco zmienia sposób nawigacji – zamiast przechodzić z lewej na prawo między działami, możemy na bocznym pasku zobaczyć wszystkie typy treści, a na centralnej części ekranu przeglądać swoją zawartość. Bardzo przypadł mi do gustu widok listy filmów, wyświetlonej podczas odtwarzania jednego z nich,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.