bEEwbhKJ
Kodi ikona

Kodi19.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kodi, dawniej znane pod nazwą XBMC to multiplatformowe centrum zarządzania naszymi multimediami. Za jego pomocą możemy odtwarzać filmy, muzykę czy też grafiki.

bEEwbhKL

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji wita nas krótki przewodnik. Interfejs programu zbliżono do tego jaki znamy z komputerów PC. Takie rozwiązanie ma swoje zalety i wady. Z jednej strony nie musimy się uczyć programu na nowo, z drugiej poszczególne elementy interfejsu są nieraz zbyt małe. Na mniejszych ekranach telefonów korzystanie z Kodi jest niewygodne.

Aplikacja podobnie jak jej wersja dla PC obsługuje wtyczki. Dzięki nim możemy w znaczny sposób poszerzyć jej możliwości. Dodatkowo potrafi odtwarzać multimedia zgromadzone w pamięci urządzenia czy też lokalnej sieci. To dzięki sporej bazie dodatków oraz rozbudowanym opcjom Kodi może zamienić się w multimedialny kombajn.

Podobnie jak jej wersja dla PC aplikacja dostępna jest za darmo. Fanów wersji desktopowej nie trzeba zachęcać do sprawdzenia edycji mobilnej. Pozostali w sklepie Google Play znajdą bardziej proste i lepiej dopasowane do obsługi na mniejszych ekranach odtwarzacze multimedialne.

Udostępnij
Kodi 19.1w oficjalnym sklepie Google Play
KodiKodi 19.0 plik .apk
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań18 519
Data aktualizacji17 maj 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Kodi ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEwbhLH