Kolejny polski MVP

Strona główna Aktualności

O autorze

W bieżącym cyklu nominacyjnym, do grona osób wyróżnionych prestiżowym tytułem Microsoft Most Valuable Professional (MVP) dołączył Marcin Celej, w kategorii Visual Developer - Visual C#. Jednocześnie przedłużono na kolejny rok nominację dla Piotra Palusińskiego (Windows - Shell/User) oraz Bartosza Pampucha (Visual Developer - Team System). Gratulujemy!

MVP są to osoby wyróżnione przez Microsoft za aktywne dzielenie się swoją wiedzą na temat technoglii tego producenta w technicznych społecznościach internetowych, na grupach i forach dyskusyjnych. Program jest prowadzony w Europie Środkowo-Wschodniej od ponad 4 lat. Obecnie tym tytułem nagrodzono w Polsce 30 osób, a na świecie już kilka tysięcy z 81 krajów. Tytuł przyznawany jest przez wewnętrzną komisję Microsoft kandydatom wybranym z list nominacyjnych, przedstawianych przez pracowników oraz członków społeczności internetowych. Oprócz tytułu, nagrodzeni otrzymują, m.in. dostęp do kodów źródłowych oprogramowania, możliwość bezpośredniego kontaktu z programistami i osobami tworzącymi oprogramowanie Microsoft oraz możliwość publikowania własnych artykułów w bazie wiedzy Microsoft.

Lista polskich MVP (jeszcze nie zaktualizowana) znajduje się tutaj. Z kolei tu znajduje się lista wszystkich obecnie nagrodzonych osób. Też jeszcze nie zawierała październikowych nominacji w momencie pisania newsa.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu