reklama

Koma-Mail 3.83

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Koma-Mail to niewielki i bardzo łatwy w obsłudze klient poczty e-mail, który wyposażony został we wszystkie niezbędne do obsługi poczty elektronicznej funkcje, a także wbudowany czytnik RSS oraz prosty organizer osobisty.

Aplikacja pozwala na obsługę wielu profili użytkowników, a także nawet kilkunastu kont pocztowych dla każdego z nich. Każdy z profili może zostać zaszyfrowany, a wszystkie gromadzone przez program dane przechowywane są na dysku twardym w odpowiednich folderach. Koma-Mail dobrze radzi sobie z obsługą wiadomości tekstowych i HTML, pozwala tworzyć szablony maili, oznaczać odebrane wiadomości kolorami, filtrować itp. Kolejną, godną uwagi funkcją jest dosyć skuteczny moduł anty-spamowy, pozwalający chronić się przez niechcianymi wiadomościami.

Poza funkcjami do obsługi poczty elektronicznej program wyposażony został także w moduł organizera osobistego. W jego skład wchodzą takie elementy jak prosty czytnik RSS, kalendarz, mogący pełnić również funkcję terminarza, narzędzie do zarządzania kontaktami oraz zadaniami do wykonania.

Koma-Mail obsługuje protokoły IMAP, POP3, SMTP i WebDav, wspierając przy tym APOP i SSL. Jego dużą zaletą jest możliwość uruchamiania z pendrive'a na dowolnym komputerze, bez konieczności instalacji. Pośród wielu wersji językowych znalazła się także polska.

Uwaga!

  1. Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
reklama

Komentarze

0 nowych
robk1   6 #30 13.03.2017 19:49

Niestety projekt nie jest już rozwijany:
http://www.koma-code.de/
"Dear Users,

I am really sad to inform you that the Koma-Code projects are no longer continued. Most of this software has been devoloped while I studied. Since I am working in a full time job the amount of time I can invest in improving my software became less and less. I would not recommend to keep using Koma-Mail since it might be a security risk. However, if you still need it the links below are still valid. I also keep some of my other software online:
"
"Drodzy Użytkownicy,

Jestem naprawdę smutne poinformować, że projekty Koma-Code nie są już kontynuowane. Większość z tego oprogramowania został devoloped gdy uczyłem. Odkąd pracuję w pełnym wymiarze czasu pracy ilość czasu mogę inwestować w poprawę moje oprogramowanie coraz mniej. Nie polecam zachować przy użyciu Koma-Mail, gdyż może to stanowić zagrożenie bezpieczeństwa. Jeśli jednak nadal trzeba mu poniższe linki są nadal aktualne. Ja również zachować moje niektóre inne oprogramowania online:"

  #29 03.01.2016 00:33

w dupe taki program jak zaraz przy pobieraniu moj program antywirusowy wykryl ze jest w tym dodatkowa "paczka tz. wirusek i zaraz to skasowal do izolatki/smietnika. daja tu za darmo z wirusami zeby puzniej szperac komus w kompie... ??? prymitywizm ;-(

  #28 01.08.2015 14:56

@Anonim (niezalogowany): Mail.dat wywalić. Po restarcie program sam naprawi plik z zerową wagą.

  #27 19.08.2014 20:21

@user100: sprawdź ile zajmuje u Ciebie plik mail.dat U mnie program w wersji portable zaczął się wysypywać gdy plik bazy poczty przekroczył 2 GB

  #26 04.10.2013 17:43

@Bescon (niezalogowany): Mam to samo. Nie mogę wysyłać wiadomości przy zastosowaniu SSL. Prawdopodobnie chodzi o opcje: "serwer wymaga uwierzytelnienia", ale nigdzie w OPCJACH TEGO NIE MA. :-(

  #25 04.10.2013 17:40

Ja mam problem z wysyłaniem wiadomości przy wykorzystaniu SSL. Nie widzę w opcji zaznaczenia: "Serwer wymaga uwierzytelnienia". O co chodzi?

Thor1990   6 #24 25.04.2013 15:35

Jak wielki może być plik z pocztą? Wiem, że plik Eudory wywala się po osiągnięciu ~2GB, a jak jest tu?

  #23 17.04.2013 16:07

dobry, prosty, stabilny - to co piszą niektórzy to jakaś abstrakcja ...
polecam !

  #22 15.12.2012 16:04

zrobiłem mały przegląd i zainstalowałem go, na razie jest super, przebija większość prostotą i jednocześnie mnogością ustawień. Ma to czego szukałem do zastosowania "nie tylko domowego": PROSTY, ma podstawowe dodatki jak np kalendarz (co wbrew pozorom jest rzadkością), zadania, kontakty, obsługa wielu kont itd , filtrowanie , prosta wręcz łopatologiczna konfiguracja, no i darmowy. Rzeczywiście co jakiś czas zgłasza ten błąd o którym piszecie ale zobaczę , póki co dla mnie super. Dla wielbicieli utrudniania sobie życia nie polecam!

  #21 04.12.2012 04:29

Witam
Koledzy mam problem z konfiguracją konta Hotmail na komaMail. Wiadomości mi przychodzą, ale nie mogle wysłać meila. Pomoże ktoś ?? :-) Z góry dzięki

  #20 05.11.2012 14:25

Program wg.mnie super. Szybki i zajmuje mało pamięci. Jedyny problem to odbieranie wiadomości w formacie eml. Może ktoś wie, jak je odbierać. Pozdrawiam.

  #19 20.09.2012 22:58

Kurna, nie wiem, co jest grane. Na Mozilli miałem podobnie. Tzn. nie przychodzą mi wiadomości. Nowe, nie stare. W tym programie akurat wyskoczył komunikat "Failure by downloading messages, please check the log!!".

  #18 29.05.2012 23:02

Radzę Wam trzymać się z daleka od tego programu!
Po zainstalowaniu co kilka minut wyskakuje mi okienko, że oststnia sesja Internet Explorer została błędnie zakończona i , wiadomo, pytania czy chcę otworzyć stronę główną czy przywrócić ostatnią sesję. Po otwaciu oststniej sesji włączają się jakieś reklamy, których wcześniej nigdy nie włączałem, a w historii mam kilkadziesiąt jakiś dziwnych stron, na których nigdy nie byłem. UWAGA! Odinstalowanie nic nie daje. Program jest NIEBEZPIECZNY. Przeskanowanie antywirusem nie pomaga, przywrzacanie systemu nie pomaga. Mój C:\ po 4 latach stabilności, leci do formatu. Teraz będę miał cały dzień w plecy, bo tyle zajmie mi instalowanie i konfigurowanie wszystkiego od początku.

  #17 05.05.2012 19:48

Program na wskroś prymitywny. Dzieli jednego maila na kilka takich samych (spam reklamowy). Największym przegięciem jest fakt wykasowania całej zawartości folderu przy zmianie jego nazwy. Straciłem archiwum maili z kilku lat pracy. Program wylatuje do kosza z prędkością światła. Nikomu nie polecam takiego beznadziejnego softu. Szkoda czasu i nerwów...

  #16 01.04.2012 16:44

Bledy wywala ten program. Zarówno versia portable jak i normalna zainstalowana w Program Files pod Windows 7.
Blad:
Anwendungsfehler
Exception EOSError in Modul Koma_Mail.exe bei 00012889.
Systemfehler. Code: 1400.
Nieprawidłowe dojście okna.

user100   1 #15 25.03.2012 14:02

Witam,
od kilku miesięcy używam koma mail i jak na razie spisywała się świetnie. Dziś jednak nie mogę odebrać ani wysłać wiadomości, gdyż pojawia się komunikat FAILURE BY DOWNLOADING MESSAGES. PLEASE CHECK THE LOG. Zaznaczam, że nic nie zmieniałem w ustawieniach. Próbowałem samodzielnie zmieniać w opcjach i szukać na forach rozwiązania, ale bez skutku. Będę wdzięczny za pomoc, gdyż to konto jest mi potrzebne.
Pozdrawiam

  #14 21.03.2012 15:53

program świetny, działa szybko i bez zarzutu. Przebija Thunderbirda znacząca działa dużo bardziej stabilnie i znacznie szybciej. Prosty w obsłudze i jest rozbudowany

robi1405   1 #13 10.02.2012 19:40

Mam pytanie: muszę sformatować komputer a nie chcę stracić starej poczty, które pliki muszę skopiować aby zaimportować je po ponownym zainstalowaniu Koma i mieć dostęp do starej poczty i kontaktów. Proszę o instrukcje. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

  #12 10.02.2012 19:32

Mam pytanie; muszę sformatować dysk, a nie chcę utracic starej poczty, które pliki muszę skopiować i ponownie zaimportować po instalacji Koma, abym mieć starą pocztę. Proszę o pomoc i instrukcje jak to przeprowadzić. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

  #11 25.12.2011 20:47

Mam pytanie: czy istnieje polski moduł sprawdzania poprawności ortograficznej? W opcjach programu tego nie zauważyłem. Z góry dziękuję za odpowiedź.

reklama