r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Konsultacje z zakresu bezpieczeństwa IT dla małych firm

Strona główna Aktualności
Warszawska Wyższa Szkołę Informatyki

przy wsparciu firm CA, Cisco Systems i Microsoft jeszcze do 13 marca będzie prowadzić darmowe konsultacje z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. Inicjatywa pod hasłem "Bezpieczny komputer" kierowana jest do małych firm z Warszawy i okolic.

W ramach praktyk studenci przeszkoleni przez przedstawicieli CA, Cisco Systems i Microsoft, doradzają i prezentują firmom z sektora MSP metody zabezpieczania danych oraz optymalnego wykorzystania zasobów technologicznych. Prowadzone są również działania mające na celu podniesienie świadomości przedsiębiorców w zakresie bezpieczeństwa informatycznego. Wszystkie firmy, które wezmą udział w akcji otrzymują ponadto wersje testowe oprogramowania Microsoft Office 2007 i CA Integrated Threat Management. Jeżeli zaś wezmą udział w badaniu i konkursie organizowanym na zakończenie akcji będą miały szansę otrzymać 5 stanowiskowe pakiety Microsoft Office 2007.

Konsultacje obejmują takie zagadnienia jak: metody sporządzania kopii zapasowych danych, oprogramowanie antywirusowe i antyszpiegowskie, firewall i jego znaczenie dla bezpieczeństwa, Internet i sieć wewnętrzna LAN (ocena konfiguracji sieci, propozycje rozwiązań), zabezpieczenia sieci bezprzewodowych, procedury w zakresie bezpieczeństwa (propozycje rozwiązań, metody aktualizacji oprogramowania).

Konsultacje w firmach będą odbywać się jeszcze do 13 marca b.r. Zainteresowane firmy, które chcą wziąć udział w akcji powinny zarejestrować się na stronie www.bezpieczny.wwsi.edu.pl.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.