Koparka Diggy Koparka Diggy 2.7.6

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Digger Machine to wciągająca, przygodowa platformówka 2D z naciskiem na zręczność, ale również logiczne myślenie. Zasady rozgrywki są łatwe do opanowania, kierujemy poczynaniami górnika w taki sposób, by w jak najkrótszym czasie i przy jak najmniejszej utracie zdrowia wykopać możliwie głęboki szyb w kopalni, do której właśnie trafiliśmy.

Do zadanej pracy zabieramy się z początku bardzo ostrożnie. Wyposażeni zostaliśmy w mało wydajny sprzęt, który nie dość że wymaga systematycznych napraw, to zużywa duże ilości paliwa. W związku z powyższym, zwłaszcza w początkowej fazie rozgrywki, dużo czasu spędzamy na powierzchni, gdzie tankujemy i konserwujemy maszynę. Niezwykle ważne jest, by odpowiednio rozłożyć zapas paliwa, musi nam go wystarczyć na drogę powrotną, w przeciwnym razie giniemy i zaczynamy wszystko od początku.

Nasza praca nie ogranicza się jednak tylko do wkopywania się w głąb, choć to główna przesłanka i misja w grze. Bardzo ważnym elementem rozgrywki w trakcie eksploracji podziemnych terytoriów jest gromadzenie wszelkich drogocennych minerałów takich jak diamenty, rubiny czy złoto. Dzięki nim, w specjalnie przygotowanych do tego celu bazach, systematycznie unowocześniamy nasz sprzęt i całe wyposażenie co w konsekwencji umożliwia coraz głębsze odwierty.

Digger Machine to wciągająca produkcja, która dzięki dobrej oprawie audiowizualnej, sporej liczbie urozmaiceń, dbałości o szczegóły oraz fachowemu zespoleniu elementów zręcznościowych z logicznymi, z pewnością przypadnie do gustu szerokiej rzeszy graczy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!