Blog (16)
Komentarze (813)
Recenzje (2)

Akcja blogowa "Przetestuj smartfon OPPO..." zakończona. Smartfon zostaje u....?

Strona główna@Kristov_plAkcja blogowa "Przetestuj smartfon OPPO..." zakończona. Smartfon zostaje u....?
21.12.2019 17:08

Wszystko co dobre, szybko się kończy, tak można podsumować ostatnią akcję blogową z firmą OPPO. Smartfony zostały wnikliwie przetestowane i możemy w końcu przekazać, u kogo zostanie testowany sprzęt.

692035

Dla porządku i informacyjnie spieszę poinformować, że dwa smartfony OPPO A9 2020 trafiły do mesho i Szuri21. Natomiast dwa OPPO A5 2020 trafiły do luqass i do rafal.borawski. Panowie zasłużyli sobie na testy doświadczeniem w obcowaniu ze smartfonami (@Szuri21 i @luqass), ale też niesztampowym podejściem do recenzji wybranego modelu (@mesho i @rafal.borawski).

bEaAliif

W ramach testów powstało 6 publikacji, które znajdziecie w sekcji blogowej OPPO. Zapraszam gorąco do lektury. Razem z przedstawicielami firmy OPPO śledziliśmy z entuzjazmem wpisy naszych wybrańców. Kibicowaliśmy gorąco całej czwórce i najchętniej wszystkim czterem testerom zostawilibyśmy sprzęt na wieczność. Niestety reguły były jasne, i nowym smartfonem może cieszyć się tylko jeden bloger.

Ostatecznie, wybór naszym zdaniem najlepszej recenzji był nie lada trudnym zadaniem. Do samego końca mieliśmy dwóch faworytów.

Ostatecznie... testowany smartfon... zostanie.... :) U mesho! Gratulacje! W jego wpisach Tanecznym krokiem z Oppo A9 2020Oppo A9 2020 – sceny z testu usunięte ujęło nas nietypowe podejście, forma i ogólny odbiór wpisów. Jak widać, nie tylko cyferki się liczą i benchmarki w recenzji. Jeszcze raz gratulujemy! Sprzęt zostaje u Ciebie i możesz się nim cieszyć do woli!

692040

Pozostałym recenzentom również gratulujemy wpisów. Wszystkim dziękujemy za udział w zabawie i zaangażowanie. Dla Was przygotowaliśmy zestawy upominków od firmy OPPO, które niebawem trafią pod Wasze drzwi.

bEaAliil

Dziękujemy też wszystkim tym, którzy wysłali swoje zgłoszenia, a także tym, którzy komentowali wpisy blogerów. Na koniec dodam jeszcze, że szykujemy kolejne akcje blogerskie, w których będzie można sprawdzić ciekawe sprzęty i co oczywiste, będzie można powalczyć o ciekawe fanty. Już w nowym roku śledźcie naszą stronę, aby nie pominąć kolejnej zabawy!

Udostępnij:
bEaAlijb