r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Książki Google Play 3.1.2

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Biblioteki i księgarnie ebooków

Książki Google Play to aplikacja zapewniająca nam dostęp do zbiorów książek zakupionych/pobranych w usłudze o tej samej nazwie.

Głównym zadaniem aplikacji jest synchronizacja naszych danych pomiędzy różnymi urządzeniami. W przeciwieństwie do wersji na system Android, z poziomu Książek Google Play nie mamy dostępu do sklepu. Nie możemy również wczytywać pozycji z zewnątrz. Obsługiwane są jedynie dzieła zakupione wcześniej na innym urządzeniu, darmowe pozycje oraz fragmenty płatnych.

Aplikacja pozwala na kontynuację czytania w momencie w którym zakończyliśmy je na innym urządzeniu, posiada także kilka prostych narzędzi do modyfikacji tego jak będzie wyświetlany tekst. Interfejs dobrze wpisuje się w stylistykę nowych wersji iOS. Niestety książki Google Play miewają problemy ze stabilnością.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Tryb nocnego czytania w aplikacji Książki Google Play

13
17.12.2015  •  Łukasz Maślanka

W aplikacji Książki Google Play na Androida i iOS pojawiła się nowa funkcja, którą docenią zwłaszcza miłośnicy nocnego czytania e-booków. Program będzie automatycznie zmieniał jasność ekranu oraz natężenie kolorów, dopasowując je do pory dnia. Aby włączyć nową opcję w programie Książki Google Play, należy wejść w ustawienia czcionki czytanej książki i włączyć suwakiem tryb „Podświetlenie nocne”. Po jej uruchomieniu aplikacja, bazując na lokalnym czasie, będzie sama regulowała jasność ekranu oraz natężenie barw wyświetlanych kolorów. Z każdą godziną treści wyświetlane w programie Książki…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.