reklama

LG G Flex oficjalnie w Europie w przyszłym miesiącu

Strona główna Aktualności

O autorze

Polski rodzynek wśród moderatorów XDA, zatwardziały użytkownik Androida i Linuxa. Fan post rocka i Manchesteru United.

LG, koreański koncern produkujący między innymi urządzenia z Androidem, zapowiedział, iż jeden z najciekawszych smartfonów ubiegłego roku, LG G Flex, trafi do sprzedaży w państwach europejskich. Innowacyjna słuchawka ma być dostępna w 20 krajach Starego Kontynentu już w lutym.

Na chwilę obecną potwierdzonymi państwami na liście są: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Austria i Szwecja. Polska nie została wymieniona, jednak wiele wskazuje na to, że zakrzywiony telefon będzie dostępny również nad Wisłą. Urządzenie zadebiutowało w Korei, pojawiło się także w Singapurze, Hongkongu, jest dostępne w przedsprzedaży u amerykańskich operatorów i w tym samym czasie, co do Europy, trafi także do Indii.

LG G Flex posiada elastyczny wyświetlacz P-OLED o przekątnej mierzącej 6 cali i rozdzielczości 1280 na 720 pikseli. Ponadto G Flex wyposażono w aparat 13 MP, 2 GB RAM-u oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Jednostką urządzenia jest czterordzeniowy Snapdragon 800 o częstotliwości 2,26 GHz. Systemem operacyjnym telefonu jest Android 4.2, który zostanie zaktualizowany do KitKata pod koniec marca. Tylny panel urządzenia pokryty jest specjalnym rodzajem gumy, która chroni urządzenie przed zadrapaniami, a nawet posiada właściwości regeneracyjne.

Cena smarfonu nie będzie niska i z pewnością przekroczy 2500 zł.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama