Lantern 6.1.1

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lantern to bezpłatna aplikacja, która oferuje niezawodny, bezpieczny i szybki dostęp do Internetu.

Zasada działania programu Lantern jest bardzo prosta. Narzędzie zapewnia użytkownikowi nieograniczoną swobodę podczas korzystania z sieci. W momencie, kiedy natrafi na zablokowaną witrynę, Lantern automatycznie wykryje problem i umożliwi jej odwiedzenie dzięki wykorzystaniu serwerów producenta lub też za pośrednictwem określonych punktów dostępowych.

W momencie uruchomienia zablokowanej witryny Lantern szyfruje aktywność użytkownika, zapewniając mu anonimowość i bezpieczeństwo. Dzięki temu nie ma możliwości wykrycia przez niepowołane osoby wykorzystujące do śledzenia rozmaite narzędzia szpiegujące. Ta zasada jednak nie działa, gdy używamy Lantern do surfowania po powszechnie dostępnych stron internetowych.

Lantern wysyła do producenta aplikacji liczne informacje, które mają umożliwić mu udoskonalenie jakości oferowanych usług. Istnieje jednak możliwość zmiany tych ustawień w opcjach programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!