r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Legalny „Hannibal” w CDA.pl – 8,5 mln użytkowników to niezła dźwignia

Strona główna AktualnościBIZNES

CDA.pl, największy serwis streamingowy wideo w Polsce, powiększa swoją przewagę nad konkurencją – i w liczbach i w ofercie. Netflix może się schować, w styczniu br. CDA.pl odnotowało ponad 8,5 mln realnych użytkowników. A teraz dla tego licznego grona poszerza ofertę, wprowadzając na swoją niepiracką platformę CDA Premium seriale i filmy z oferty AXN Now.

Producenci i legalni dystrybutorzy chyba nie czują się za dobrze z tym, jak sprytnie zostali wymanewrowani przez serwis, który od dawien dawna w Polsce kojarzy się przede wszystkim z bogatą piracką ofertą. Dla nich CDA Premium, oferowane w przystępnej cenie 19,90 zł miesięcznie, stanowi dziś platformę wideo o największym zasięgu, na której zignorowanie nie mogą sobie pozwolić. To jednak transakcja łączona – biorąc pieniądze od CDA, nie są w stanie na serwis ten nasłać swoich prawników. Niemal trzy tysiące licencjonowanych produkcji od Kina Świat, Vision Films, M2 Films, Solopanu, Against Gravity, Filmoteki Narodowej oraz Studia Miniatur Filmowych swoje przecież zarabia.

A będzie jeszcze lepiej. W marcu w ofercie CDA Premium pojawią się produkcje z oferty AXN Now, czyli serwisu będącego własnością Sony Pictures Television Networks CE. Wzmocni to przede wszystkim relatywnie słabą ofertę serialową CDA Premium – dostaniemy znakomitego „Hannibala” z Madsem Mikkelsenem w roli głównej, a także popularne „Crossing Lines” czy „Rex, Special Unit”.

r   e   k   l   a   m   a

Zapewne na tym się nie skończy. Comprehensible Download Attack zamierza wyjść naprzeciw innym wielkim studiom filmowym, oferując im partnerstwo i włączenie ich treści do swojej legalnie udostępnianej treści. No cóż, jeśli nie chcą, to zawsze dana produkcja może się pojawić w sekcji rozwijanej przez społeczność… prawda?

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.