Letasoft Sound Booster Letasoft Sound Booster 1.11.0.514

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Letasoft Sound Booster to bardzo przydatna aplikacja dla osób, których głośniki (np. w monitorze czy też laptopie) są zbyt słabej jakości, by odtwarzać wybrane materiały z zadowalającą głośnością.

Po zainstalowaniu, Letasoft Sound Booster zostanie automatycznie zminimalizowany do zasobnika systemowego. Klikając na ikonę programu możemy go „wywołać”, by otworzyć niewielki prostokąt, gdzie pojawi się regulator głośności na wzór tego, który doskonale znamy z system operacyjnego Windows.

Letasoft Sound Booster jest narzędziem, z którego zrobimy użytek podczas grania, w trakcie oglądania filmów czy też korzystania z rozmaitych aplikacji (m.in. komunikatorów). Może się bowiem okazać, że po ustawieniu głośności na 100 procent i tak nie jesteśmy w stanie wszystkiego usłyszeć, ale program dodaje kolejną skalę głośności (aż do 500 procent!).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!