LightScribe System Software 1.18.27.10

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LightScribe System Software to narzędzie wymagane do tworzenia etykiet bezpośrednio na specjalnych płytach CD/DVD.

LightScribe to technologia tworzenia etykiet poprzez wypalanie ich światłem laserowym bezpośrednio na powierzchni płyty. Tworzenie profesjonalnie wyglądających etykiet jest bardzo łatwe: wystarczy nagrać płytę, następnie ją odwrócić i wypalić etykietę. Nagrywanie i wypalanie odbywa się w tym samym napędzie. Napęd DVD obsługujący technologię LightScribe wypala laserem obraz na warstwie pokrywającej stronę płyty LightScribe niezawierającą danych. W systemie LightScribe nie używa się atramentu, który mógłby się rozmazywać, papieru, który by się zwijał, ani żadnych klejów.

System wspiera również inne programy w tym program Sonic Express Labeler, Nero Cover Designer, SureThing CD Labeler (wersja SE), Roxio Easy Media Creator i wielu innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!