r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Linux CLI Launcher 6.4

Strona główna Android Personalizacja Launchery

Linux CLI Launcher (T-UI) to nietypowy launcher dla systemu Android, który przemienia system w prawdziwego Linuksa z typowym, tekstowym terminalem. Oprócz natywnych poleceń Androida oraz Linuksa, aplikacja obsługuje wiele ciekawych skrótów, pozwalających dużo szybciej z niej korzystać.

Obsługa sprowadza się do wprowadzania tekstowych poleceń, analogicznie jak w przypadku obsługi komputerowego Linuxa i jego terminala. Dzięki ciekawej składni skrótów (wprowadzenie do niej wyświetlane jest przy pierwszym uruchomieniu), wiele funkcji może być obsługiwanych nawet szybciej, niż poprzez klikanie typowych ikon.

Choć launcher ten jest całkowicie funkcjonalny, w praktyce należy go raczej traktować jako ciekawostkę lub narzędzie pracy, z którego skorzystają wyłącznie entuzjaści.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Linux CLI Launcher, czyli tekstowy interfejs dla Androida

30
26.04.2017  •  Oskar Ziomek

Korzystasz z bazującego na Linuksie Androida, ale brakuje Ci jego terminala? Sytuacja wreszcie może się zmienić, a to wszystko za sprawą Linux CLI Launchera, który przemienia system operacyjny przeciętnego smartfonu w prawdziwego Linuxa. Od teraz, zamiast klikać w gadżeciarskie ikony, konieczne będzie ręczne wpisywanie tekstowych poleceń. Czy to nie świetne rozwiązanie dla każdego? Oczywiście nie i można by się także zastanawiać – właściwie dla kogo nim jest? Mimo to entuzjastów pewnie nie zabraknie, a i zastosowań można się jakichś dopatrzeć. Przede wszystkim, CLI Launcher nie przypomina…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bander zwierz   9 #1 23.12.2017 20:38

Wyobraź sobie minę twojego znajomego, kiedy zagląda ci przez ramię, jak pracujesz na swoim smartfonie. Albo cwaniaczka, który postanowił spenetrować znaleziony sprzęt...

Albo po prostu spojrzyj w lustro po kilkunastu minutach zmagań. Bezcenny widok.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.