r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lista aplikacji zgodnych z Windows 7

Strona główna Aktualności

Microsoft opublikował listę aplikacji, które oficjalnie są obsługiwane pod systemem Windows 7.

Windows 7 Application Compatibility List to arkusz Excela, gdzie zebrano wszystkie programy, których producent zweryfikował poprawność działania na Windows 7 lub które pomyślnie przeszły test zgodności i otrzymały certyfikat Windows 7 Logo. Tak jak pisaliśmy jakiś czas temu, w przypadku najnowszego systemu Microsoftu jednym z warunków zgodności jest poprawna praca zarówno na wersji 32-, jak i 64-bitowej. Lista dodatkowo zawiera też programy oznaczone jako "kompatybilne" (działają, ale nie ma oficjalnych potwierdzeń), "wymagana bezpłatna/płatna aktualizacja" (należy ją zainstalować, by aplikacja działała), "będą kompatybilne" (producent pracuje nad aktualizacją) oraz "niekompatybilne" (nie należy spodziewać się aktualizacji).

Lista została stworzona na podstawie danych z Centrum kompatybilności Windows 7, w którym można znaleźć najbardziej aktualne dane o sprzęcie i aplikacjach zgodnych z nowym systemem Windows.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.