r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Live Home 3D 3.3.3

Strona główna Mac Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Live Home 3D to program przeznaczony do tworzenia planów domów, wybranych pomieszczeń oraz wizualizacji 3D gotowych projektów, wraz z meblami i materiałami.

Galeria programu

Projekt można oglądać w widoku rysunku technicznego z góry lub w widoku wizualizacji 3D. Kolejne elementy, jak ściany, okna, meble czy elementy dekoracyjne, można przeciągać w odpowiednie miejsce z biblioteki modeli. W niej znajdują się już krzesła, stoliki, lampy, półki, telewizory, wieżę, mikrofalówki, pralki, okna, drzwi, panele ścienne i wiele innych, które uatrakcyjniają prezentacje aranżacji wnętrz w postaci trójwymiarowej.

Szybki silnik renderujący zaimplementowany w Live Home 3D pozwala na obserwacje wprowadzonych zmian w czasie rzeczywistym. Ponadto można sterować oświetleniem sceny na wizualizacji, wybrać porę dnia oraz intensywność wpadającego przez okna światła słonecznego. Widok wizualizacji

W wersji demonstracyjnej Live Home 3D nie ma wszystkich funkcji i co jakiś czas wyświetla przypomnienie o rejestracji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.