Lubię uczyć Lubię uczyć 1.0.15

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lubię uczyć to aplikacja informacyjna dla nauczycieli udostępniona przez doskonale znane wydawnictwo Operon. Wymagane jest dołączenie do programu poprzez zalogowanie się do swojego konta Operon ID i wypełnienie stosownego formularza.

Jak to działa?

Po zainstalowaniu Lubię uczyć na smartfonie lub tablecie wszyscy zainteresowani nauczyciele szkół ponadpodstawowych będą otrzymywać aktualne informacje o nowych podręcznikach, ich statusach i numerach zatwierdzeń, otrzymają powiadomienia o nowych materiach i publikacjach Operonu, które przydadzą im się w codziennej pracy niezależnie od tego, czy uczą w liceum ogólnokształcącym, technikum czy też szkole branżowej.

Dodatkowe możliwości

Lubię uczyć zawiera także szereg innych przydatnych funkcji, w tym możliwość łatwego i szybkiego nawiązania kontaktu z przedstawicielem wydawnictwa Operon w celu uzyskania potrzebnych informacji; możliwe jest również zgłaszanie deklaracji wyboru nowych podręczników. Warto również pamiętać o opcji ustawienia powiadomień w aplikacji, dzięki której nie trzeba ręcznie sprawdzać wszystkich tematów.

Najważniejsze cechy:

  • aplikacja wydawnictwa Operon przeznaczona dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych
  • zawiera informacje o nowych podręcznikach
  • pozwala zapoznać się z najnowszymi materiałami wydawnictwa Operon
  • oferuje funkcje powiadomień, dzięki której nie przegapimy żadnych wiadomości
  • umożliwia nawiązanie kontaktu z konsultantami edukacyjnymi
  • program jest dostępny całkowicie za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!