MAGIX Digital DJ MAGIX Digital DJ 2.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

MAGIX Digital DJ to innowacyjne i zarazem rozbudowane oprogramowanie przeznaczone do tworzenia i miksowania muzyki na komputerze. Aplikacja jest przeznaczona zarówno dla początkującego DJ`a, jak również dla profesjonalistów i doświadczonych muzyków. MAGIX Digital DJ oferuje wszystko, co jest wymagane przy tworzeniu i modyfikowaniu setów, a także przy miksowaniu różnych rodzajów dźwięków.

Oprócz tego jest w pełni kompatybilny z bazą danych programu iTunes i wspiera również wszystkie najpopularniejsze urządzenia przeznaczone dla DJ`ów (kontrolery Midi). MAGIX Digital DJ posiada prosty i intuicyjny interfejs użytkownika, składający się z dwóch odtwarzaczy multimedialnych, wbudowanego miksera, biblioteki danych oraz z różnych funkcji, narzędzi i innych suwaków niezbędnych do miksowania i tworzenia muzyki na komputerze.

Program został też wyposażony funkcje do miksowania dźwięku w czasie rzeczywistym, a także w przydatne narzędzie umożliwiające dodawanie własnych dźwięków lub dowolnej ilości piosenek, w celu stworzenia własnych utworów muzycznych lub innych remiksów. Warto dodać, że aplikacja korzysta również z technologii mufin, która pozwala na przeprowadzenie dokładnej analizy pliku muzycznego oraz wspomaga przy montowaniu i tworzeniu muzyki.

MAGIX Digital DJ posiada wygodną w obsłudze bibliotekę multimediów, za pomocą której możemy dodawać własną kolekcję piosenek i całych albumów oraz tworzyć specjalne listy do odtwarzania utworów muzycznych. Nie zabrakło w nim również specjalnych efektów i filtrów, wbudowanego 3-pasmowego equalizera do ulepszania jakości wydobywanego brzmienia, a także funkcji Loop do powtarzania wybranego fragmentu w utworze.

Uwaga!

  • Program dostępny jest w wersji demonstracyjnej i można go pobrać po wpisaniu odpowiedniego kodu znajdującego się na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

bardzo wygodna playlista oraz automix, auto crossfader, wygodny i intuicyjny panel, odsłuch na słuchawkach
brak nagrywania, brak transmisji na żywo
ocena użytkownika
08.02.2014 11:01 • Recenzja do wersji 2.0

Szukałem jakiejś lepszej alternatywy dla Virtual Dj i udało mi się to zrobić, jednak nie do końca. Testując Magix Digital Dj 2.0 byłem zaskoczony tym, że można jednak zrobić tego typu program jeszcze bardziej przejrzystym i wygodnym w obsłudze. Zaskoczył mnie equalizer, w którym zastasowane były nie pokrętła, lecz suwaki (góra/dół) co według mnie jest o wiele poręczniejsze podczas nagrywania setu lub nadawania na żywo. No własnie i tu pojawią się główne wady tego programu, brak jakiegokolwiek nagrywania przez co musiałęm niestety zostawić ten program. Kolejną fajną rzeczą są wbudowane przyciski gotowych sampli i wcale nie jakiś tam do bani, tylko bardzo ciekawych dzwięków i według mnie bardzo pomocnych przy setach. Oczywiście program posiada odsłuch na słuchawkach( dosyć lepszy niż w innych tego typu programach) oraz wszystko to czego nie powinno zabraknąć. Ja jednak poleam ten program mimo braku transmisji live, na pewno wielu z was pokusi sie na nagrywanie poprzez mix stereo :)
Moja ocena to 3,5/5 głównym czynnikiem ujemnym było nagrywanie.