r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MAGIX Movie Edit Pro Plus 16.0.1.22

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

MAGIX Movie Edit Pro Plus to zaawansowany program do montażu filmów o intuicyjnym interfejsie. Program pozwala układać projekt na 99 ścieżkach obrazu i dźwięku, radzi sobie z montażem materiałów 4K i panoramicznych 360°.

Galeria programu

Interfejs programu został tak zaprojektowany, by zapewnić możliwość precyzyjnego przycinania klipów niskim kosztem. Program może też samodzielnie montować dostarczone filmy w takt muzyki. Do dyspozycji użytkownika jest tu kilkaset efektów, przejść, wejść, wyjść i szablonów napisów, które można dalej dostosować.

Przy montowaniu materiałów z różnych kamer można zastosować stabilizację obrazu firmy proDAD oraz automatycznie dostosować klipy do wzorca, by uzyskać harmonijne zestawienie. Co więcej, program powala montować i synchronizować ujęcia z różnych kamer – maksymalnie czterech.

Gotowe filmy można wysłać od razu na Vimeo, gdzie będzie można je oglądać bez reklam.

MAGIX Movie Edit Pro Plus można testować przez tydzień, a po darmowej rejestracji przez miesiąc. Testowa wersja programu eksportuje jedynie 3 minuty filmu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
KacZi2001   1 #1 15.10.2016 14:56

Nie dajcie się nabrać na tą "bezpłatną licencję". Cytując ostatni akapit: "MAGIX Movie Edit Pro Plus można testować przez tydzień, a po darmowej rejestracji przez miesiąc. Testowa wersja programu eksportuje jedynie 3 minuty filmu." Dobreprogramy, ładnie to tak oszukiwać ludzi?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.