r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Macs Fan Control kompatybilny z OS X El Capitan

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Macs Fan Control to program przeznaczony do kontroli chłodzenia w Makach. Jego najnowsza wersja, oznaczona 1.3.2, jest już w pełni kompatybilna z OS X 10.11 czyli El Capitan.

Macs Fan Control odczytuje temperaturę z sensorów przy procesorze, dysku, pamięci Maka, akumulatorze i innych. Na podstawie temperatury z jednego z nich jest w stanie sterować jednym z wentylatorów Maka. Można ustawić temperaturę, przy której wentylator zejdzie do minimalnej prędkości i taką, przy której osiągnie prędkość maksymalną. Na tej podstawie automatycznie dobiera prędkość wentylatora. Można także ustawić prędkość wentylatora na stałym poziomie, ale należy pamiętać o tym, że może to być niebezpieczne dla obciążonego komputera.

Ponadto program może pokazywać na górnej belce temperaturę z wybranego sensora, prędkość wybranego wentylatora oraz wybraną ikonkę – niebieską lub czarną.

r   e   k   l   a   m   a

Najnowszą wersję programu znajdziecie w naszej bazie. Jeśli na komputerze już jest zainstalowany Macs Fan Control, wyświetli powiadomienie o aktualizacji.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.