Mad Tracks

Strona główna Windows Gry Wyścigi
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mad Tracks to zręcznościowe wyścigi dla jednego i wielu graczy, które przez wielu fanów elektronicznej rozrywki uznawane są wręcz za kultowe.

Tym, co wyróżnia grę Mad Tracks na tle innych przedstawicieli wspomnianego gatunku jest fakt, że podczas rozgrywki kierujemy miniaturowymi wersjami rozmaitych samochodów. Ze względu na umieszczenie kamery tuż za tylnym zderzakiem pojazdu możemy poczuć się tak jak w dzieciństwie, kiedy to jeździliśmy po dywanie popularnymi resorakami.

Warto dodać, że Mad Tracks to nie tylko rywalizacja o pierwsze miejsce, ale także możliwość sprawdzenia się w licznych mini-grach. Dostępne są między innymi kręgle, bilard oraz piłkarzyki.

Mad Tracks oferuje tryb single player oraz sieciowy multiplayer dla maksymalnie czterech użytkowników. Dodatkowo istnieje opcja umieszczania swoich wyników na sieciowej tablicy rankingowej i porównywania osiągniętych rezultatów z innymi osobami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!