reklama

Magic Burning Studio 12.3.1.31

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Magic Burning Studio to posiadająca przyjazny i intuicyjny interfejs aplikacja służąca do nagrywania płyt CD/DVD/VCD/SVCD.

Program wyposażony został jedynie w najważniejsze funkcje, dzięki czemu pozwala w łatwy sposób na tworzenie najpopularniejszych kompilacji zawierających dane i multimedia - m.in. Audio CD, CD/DVD z plikami MP3/WAV, VCD, SVCD i DVD-Video. Ponadto Magic Burning Studio oferuje opcje tworzenia obrazów nośników (a także ich nagrywanie), zgrywanie zawartości nośników Audio CD na dysk twardy, konwertowania plików wideo do formatu obsługiwanego przez stacjonarne odtwarzacze, a także tworzenia nośników DVD-Video (wraz z projektowaniem menu itp.).

Dodatkowym atutem aplikacji Magic Burning Studio jest możliwość konwersji plików wideo do formatu VOB oraz funkcja tworzenia kopii zapasowych nośników CD/DVD w formatach ISO/WAV oraz MDS.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 15 dni.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
paproch53   1 #4 22.03.2011 21:48

Miałem z nim spore kłopoty i bardzo brakuje niezbędnych dla mnie rzeczy. Po pierwsze nie mogę zapisać projektu DVD, który chciałbym nagrać później i ewentualnie coś jeszcze zmodyfikować.
Po drugie jak chciałem przygotować katalog a nie nagrywać bezpośrednio to program nie chciał działać. Wyrzucił mi poza tym błąd jak chciałem nagrać DVD z menu chociaż Ashampoo zrobił to bez problemu. Ponadto wykasował przetworzone wcześniej mpgi.
Testowałem wprawdzie wersję starszą, ale straciłem czas i nerwy. Odradzam zdecydowanie.

  #3 27.12.2010 11:37

base1.txt;42;42

  #2 19.12.2010 18:22

Program jak widać fajny , czyżby nagrała mi się dobrze płyta? przekonam się. ;)

dzonasek   10 #1 08.12.2010 13:25

dlaczego miałbym za to zapłacić, skoro istnieje darmowa, bardziej funkcjonalna i pod każdym względem lepsza alternatywa w postaci dziesiątek tego typu programów?

reklama