Mandriva z CrossOver

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiło się nowe wydanie dystrybucji Mandriva Linux 2006. Wersja o nazwie PowerPack Business stworzona jest z myślą o małych i średnich firmach. Podstawą pakietu jest Mandriva PowerPack 2006.

Wersja rozszerzona jest o dodatkowe komercyjne oprogramowanie: pełną wersję programu CrossOver Office Standard, służącego do uruchamiania windowsowych programów i program Lefthand Mała Księgowość, przeznaczony do tworzenia faktur i prowadzenia księgowości. Prócz tego, system posiada nowy system automatycznych aktualizacji i pakiet OpenOffice w wersji 2.0-6. CrossOver Office umożliwia uruchamianie między innymi następujących programów: Microsoft Office, Access, Project, Visio, Adobe Photoshop, Lotus Notes, Quicken, iTunes i FrameMaker. Dołączona wersja posiada półroczny dostęp do aktualizacji i miesięczne wsparcie.

W skład pudełka wchodzą 3 płyty DVD, 2 instalacyjne (dla architektury 32 i 64 bitowej) i dodatkowa płyta "Business Update", karta z kluczem do Strefy Mandrivy na poziomie Złotym, drukowany podręcznik użytkownika w języku polskim i certyfikat autentyczności. Dodatkowa płyta zawiera poprawki do systemu.

System kosztujący 299 zł brutto nabyć można w sklepie Mandrivy.

© dobreprogramy
s