r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mard's Literaki czyli Scrabble inaczej...

Strona główna Aktualności

Na najbliższy weekend proponujemy bardzo sympatyczną grę słowną, dobry trening przed partią Scrabbli ze znajomymi. Filozofia gry oparta została niemal całkowicie na popularnych Scrabblach. Niemal identyczna plansza i bardzo zbliżone zasady, na tyle jednak odmienne, że udało się uciec od licencji na wykorzystywanie koncepcji. W skrócie zasady gry wyglądają następująco: na przemian z przeciwnikami układamy na planszy słowa w porządku "krzyżówkowym". Do dyspozycji mamy 7 liter, które po wykorzystaniu na planszy, aż do wyczerpania zasobów, uzupełniamy. Za ułożenie każdego wyrazu uzyskujemy odpowiednią ilość punktów zależną od sumy wartości składowych liter. Literaki oferują cztery poziomy trudności w przypadku gry z komputerem, co umożliwia atrakcyjną zabawę zarówną młodszym użytkownikom jak i zaawansowanym miłośnikom Scrabbli. Na pewno szata graficzna wymaga jeszcze dopieszczenia, zdarzyło mi się również natknąć na dziwne słowa, których w moim słowniku nie znalazłem - może jednak mam kiepski słownik ;-) Mimo pewnych mankamentów niewątpliwie warto się pogłowić nad Literakami :-)

Bezpłatne Mard's Literaki pobrać można w dziale: PO GODZINACH -> Gry logiczne

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.