McAfee AntiVirus Plus 2015

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

McAfee AntiVirus Plus 2015 to najnowsza wersja oprogramowania antywirusowego firmy McAfee, głównego konkurenta Symanteca w Stanach Zjednoczonych.

McAfee AntiVirus Plus chroni komputer przed takimi szkodnikami jak wirusy, makrowirusy, wirusy polimorficzne, robaki, trojany czy aplety Javy i ActiveX, posiada narzędzia odpowiedzialne za skanowanie poczty przychodzącej (POP3) i wychodzącej (SMTP) wraz z załącznikami, moduł Anty Spyware pozwalający na usuwanie potencjalnie niebezpiecznych programów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

- lekki , dobra wykrywalność ,częste promocje
brak
ocena użytkownika
17.12.2016 09:46 • Recenzja do wersji 2015

Moja ocena będzie odbiegała od większości tu komentujących ,gdyż uważam ten antywirus jak i pełen pakiet w postaci internet security za bardzo dobre zabezpieczenie naszych komputerów.Jest on bardzo lekki dla systemu ,nie zauważyłem żadnych problemów w czasie używania pc czy przegladania stron internetowych ,co niektórym radze zmienić sprzęt lub zrobić porządek i przestać najeżdzać na program.Wykrywalność również nie odbiega od konkurencji no i przede wszystkim częste promocje dzięki którym możemy spokojnie i za darmo przetestować ten program , więc żale achy i ochy są tu nie na miejscu.Co do deinstalacji programu.... również nie rozumiem tu komentujących w czym problem ? Ja osobiście polecam ten program jak i jego pełny pakiet ,jak pisałem wcześniej każdy może go przetestować za darmo i ma wybór ten lub inny :)

Brak
Spowalnia,słaba ochrona, przymusowe dorzucanie przez producentów
ocena użytkownika
10.10.2015 13:22 • Recenzja do wersji 2015

Tak badziewnego marketingu, jeszcze nie widziałem, dorzucają to do wszystkiego, od pobierania flash playera (skaner www) po producentów sprzętu (lenowo AV, nie wiem jak z innymi). Program zamula pracę woła o subskrypcje, nie raz trafiają mi się laptopy do czyszczenia i zawsze jest tam mcafee, wszystkie darmowe AV zapewniają lepszą ochronę niż ten chłam, omijać szerokim łukiem