Menedżer Urządzeń Android Menedżer Urządzeń Android 2.4.036

Strona główna Android Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
lub zeskanuj:

Menedżer Urządzeń Android pozwoli na zabezpieczenie urządzenia przed nieautoryzowanym dostępem. Dzięki aplikacji stworzonej przez Google możliwe jest chociaż częściowe zabezpieczenie prywatnych danych przed złodziejami.

Program pozwala na zdalny dostęp do tabletu lub smartfonu połączonego z kontem Google. Dzięki aplikacji możliwa jest lokalizacja urządzenia, uruchomienie głośnego dzwonka, zablokowanie urządzenia lub w ekstremalnym przypadku wyczyszczenie wszystkich danych osobistych zapisanych w telefonie. Aby otrzymać dostęp do urządzenia, należy przejść do swojego profilu w Sklepie Google Play, lub zalogować się jako gość z innego telefonu lub tabletu z systemem Android, który posiada Menedżera Urządzeń Android wśród zainstalowanych aplikacji.

Menedżer Urządzeń Android jest programem bardzo przydatnym, który pomaga zlokalizować zagubione urządzenia. W przypadku kradzieży należy jednak powiadomić o niej najbliższą jednostkę policji. Należy pamiętać, żeby używać aplikacji z rozsądkiem, gdyż usunięcie wszystkich danych wiąże się z brakiem możliwości ich przywrócenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!