r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Menedżer Urządzeń Android 2.1.005

Strona główna Android Bezpieczeństwo Ochrona prywatności

Menedżer Urządzeń Android pozwoli na zabezpieczenie urządzenia przed nieautoryzowanym dostępem. Dzięki aplikacji stworzonej przez Google możliwe jest chociaż częściowe zabezpieczenie prywatnych danych przed złodziejami.

Program pozwala na zdalny dostęp do tabletu lub smartfonu połączonego z kontem Google. Dzięki aplikacji możliwa jest lokalizacja urządzenia, uruchomienie głośnego dzwonka, zablokowanie urządzenia lub w ekstremalnym przypadku wyczyszczenie wszystkich danych osobistych zapisanych w telefonie. Aby otrzymać dostęp do urządzenia, należy przejść do swojego profilu w Sklepie Google Play, lub zalogować się jako gość z innego telefonu lub tabletu z systemem Android, który posiada Menedżera Urządzeń Android wśród zainstalowanych aplikacji.

Menedżer Urządzeń Android jest programem bardzo przydatnym, który pomaga zlokalizować zagubione urządzenia. W przypadku kradzieży należy jednak powiadomić o niej najbliższą jednostkę policji. Należy pamiętać, żeby używać aplikacji z rozsądkiem, gdyż usunięcie wszystkich danych wiąże się z brakiem możliwości ich przywrócenia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy, które warto mieć na smartwatchu z Androidem Wear

27
18.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Smartzegarki często nazywane są ładnym i interesującym, ale ciągle zbędnym gadżetem. Mówi się o nich, że poza estetyką wykonania nie mają one wiele więcej do zaoferowania. A na pewno nie aż tyle, by warto było za nie wykładać grube pieniądze. Sprawdziliśmy więc aplikacje na Androida Wear, które można znaleźć na półkach sklepu Google Play, przygotowując dla Was zestaw dobrych programów, które warto przetestować na smartzegarkach z systemem operacyjnym spod znaku zielonego robota. Szperając w zasobach googleowego sklepu z aplikacjami na Androida Wear szukaliśmy głównie takich, które sprawdzą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.