r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Edge Preview (Unreleased)

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe

Microsoft Edge Preview to podglądowa wersja przeglądarki Edge Microsoftu na urządzenia z Androidem. Jej ogromną zaletą jest możliwość synchronizacji danych z przeglądarką Edge na Windowsie 10 po zalogowaniu na konto Microsoft. Można też przesłać stronę do otwarcia na komputerze.

Galeria programu

W przeciwieństwie do Edge'a na Windowsie 10, mobilny nie obsługuje jeszcze rozszerzeń. Można jednak zmienić domyślny silnik wyszukiwania, korzystać z wyszukiwania głosowego i szybko skanować kody QR z adresami stron.

Edge ma też tryb incognito, w którym można otwierać pojedyncze karty, i podstawowe ustawienia prywatności. Można nie wysyłać do Microsoftu historii wyszukiwań, włączyć Do Not Track oraz zablokować podpowiedzi. Można też ustawić dla każdej strony osobno uprawnienia dostępu do sprzętu, zapisywania ciasteczek, wyświetlania wyskakujących okien i tym podobnych.

Edge może synchronizować także listę artykułów do przeczytania i warto zaznaczyć, że mobilna wersja przeglądarki także została wyposażona w tryb czytania. Można w nim wybrać font i kolor tła dla czytanego artykułu. W ustawieniach można też zmienić kolor przewodni interfejsu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft Edge Preview na Androida dostępny dla każdego

113
OPROGRAMOWANIE 12.10.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Nie trzeba było długo czekać, aż Microsoft zakończy fazę testów swojej przeglądarki mobilnej w wersji na Androida. Wciąż Microsoft nie zdecydował się na nazwanie aktualnego etapu prac nad aplikacją mianem stabilnej wersji, ale Microsoft Edge Preview (Unreleased) pobrać i testować może każdy. Po uruchomieniu użytkownik proszony jest o połączenie aplikacji z kontem Microsoftu. To właśnie możliwość wysyłania treści na komputer z Windowsem, znana jak Continue on PC, ma być wyróżnikiem Edgea w wersji na Androida. Widać to nawet w interfejsie – przycisk udostępniania treści został umieszczony w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.