Microsoft Office 2003: szkolenia on-line dla początkujących

Strona główna Aktualności

O autorze

Na witrynie Office Online udostępniono 9 kursów szkoleniowych z zakresu Microsoft Office 2003, opracowanych specjalnie pod kątem początkujących użytkowników.

Z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby wykorzystać maksimum funkcji poszczególnych aplikacji Microsoft Office, na witrynie Office Online, od dłuższego czasu dostępnych jest wiele kursów szkoleniowych (obecnie około 100) o zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Teraz, spośród nich wyodrębniono Szkolenie dla początkujących użytkowników pakietu Office 2003 - najlepsze propozycje dla tych, którzy zaczynają od podstaw. Tematyka kursów obejmuje podstawowe informacje z zakresu aplikacji Excel, Access, PowerPoint, Publisher i FrontPage, omówienie skrzynki odbiorczej i kalendarza w programie Outlook, a także ogólne informacje o clipartach i opcjach badania. Pomijąc występujące gdzieniegdzie marketingowe slogany, kursy mają przystępną formę i z pewnością mogą pomóc wielu użytkownikom, których znajomość pakietu ogranicza się do napisania tekstu w Wordzie.

Witryna Office Online to bogaty zbiór zasobów dla użytkowników aplikacji pakietu Microsoft Office. Oprócz opisów funkcji poszczególnych aplikacji wchodzących w skład rodziny Microsoft Office System można tu znaleźć bardzo dużo cennych materiałów szkoleniowych, porad i dodatków do pobrania. Wśród plików do pobrania znajdują się m.in. szablony dokumentów (np. kalendarzy, wizytówek, schematów organizacyjnych itp.), bogata kolekcja clipartów i fotografii, dodatki do poszczególnych aplikacji, poprawki, Service Packi i wiele innych. Za pośrednictwem Office Update można także automatycznie wyszukać i zainstalować wszystkie niezbędne aktualizacje i poprawki bezpieczeństwa do aplikacji zainstalowanych na swoim komputerze.

© dobreprogramy
s