r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Remote Desktop 8.0.36

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe

Microsoft Remote Desktop to program, który pozwala połączyć się do komputera z systemem Windows i pracować na nim zdalnie. Program wykorzystuje mechanizmy znane jako RemoteFX, dzięki którym wizualnie praca na zdalnym komputerze nie musi odbiegać od pracy lokalnej.

Galeria programu

Program pozwala zapisać kilka konfiguracji połączeń z różnymi parametrami. Można zdecydować o rozdzielczości przesyłanego obrazu, zachowaniu trybu pełnoekranowego, dostępie do drukarek, odtwarzaniu dźwięku i tym podobnych. Ustawienia można wprowadzać ręcznie lub importować z dostarczonego pliku.

Dostęp do danych i aplikacji jest zabezpieczony przez Network Layer Authentication (NLA). Program pozwala operować na wielu monitorach, co jest szczególnie przydatne podczas prowadzenia prezentacji. Poprawiona względem poprzedniego klienta kompresja danych pozwala korzystać z lepszej jakości obrazu i dźwięku podczas zdalnego połączenia. Drukarki ze zdalnego Windowsa mogą być dostępne na Macu, a pliki z Maca można udostępnić Windowsowi.

By skonfigurować swój komputer z Windowsem do połączeń przez Remote Desktop warto sięgnąć po program Remote Desktop assistant.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.