r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft SQL Operations Studio 0.23.6 Preview

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe

Microsoft SQL Operations Studio to wieloplatformowa aplikacja do zarządzania SQL Server, bazą Azure SQL oraz usługą Azure SQL Data Warehouse.

W programie dostępne jest konfigurowanie widoku zarządzania, stosowanie kart w edytorze, korzystanie z uzupełniania składni oraz snippetów. Możliwe jest wykonywanie zapytań T-SQL, a ich wyników zapisywanie w TXT, JSON lub w Excelu. Narzędzie zintegrowano również z systemem kontroli wersji Git.

W obecnej wersji program pozostaje wyłącznie w wersji testowej Preview. Aby z niego skorzystać, po pobraniu konieczne jest rozpakowanie archiwum, a później uruchomienie aplikacji skrótem sqlops.app.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft SQL Operations Studio – wieloplatformowe zarządzanie bazami

22
11.12.2017  •  Oskar Ziomek

Microsoft udostępnia nowe narzędzie do zarządzania SQL Server, Azure SQL Database oraz usługą Azure SQL Data Warehouse. Aplikacja SQL Operations Studio zadziała zarówno na Windowsie, jak i Maku oraz Linuksie i wkracza właśnie do testów, dostępna jako Preview. Ma być lekką alternatywą dla dotychczasowych metod zarządzania, oferując przy okazji wiele funkcji, które przydadzą się na co dzień. Możliwe jest tu na przykład dostosowywanie widoku zarządzania, by w ten sposób łatwiej wykrywać wąskie gardła systemu mające wpływ na wydajność, a w edytorze stosowanie kart, korzystanie z zalet…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.