reklama

Microsoft Zune 4.8 po polsku, przygotowany do obsługi Mango

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Na blogu Windows Phone pojawiła się informacja o wydaniu Microsoft Zune 4.8 — programu stanowiącego centrum multimedialne, i jednocześnie zapewniającego możliwość komunikacji i instalowania aplikacji na Windows Phone.

Najważniejszą zmianą w tym wydaniu jest przygotowanie programu do pracy z kolejną wersją systemu dla telefonów Windows Phone — Mango. Ponadto wprowadzono automatyczne pobieranie wielu aktualizacji (nawet jeśli są one współzależne i wymagają instalacji w odpowiedniej kolejności) i szybszy system tworzenia kopii zapasowych. Zune 4.8 synchronizuje pliki multimedialne niezależnie od innych danych, dzięki czemu stworzenie kopii zapasowej ważnych danych trwa dużo krócej, a archiwum zajmuje mniej miejsca. Ale jeśli jednak na komputerze zabraknie miejsca, użytkownik ma możliwość pominięcia obowiązkowego dotychczas tworzenia kopii zapasowej przed aktualizacją. I, co ważne, ponieważ telefony z Mango dotrą do wielu krajów, Zune 4.8 dostępny jest w 22 nowych językach, w tym po polsku.

Najnowszą wersję Microsoft Zune dla systemu Windows można pobrać z naszego portalu. A posiadający Windows Phone użytkownicy systemu Mac OS X mogą skorzystać z Windows Phone 7 Connector for Mac.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama