r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft szykuje zmiany w wyszukiwarce Bing

Strona główna Aktualności

Podczas konferencji Bing Search Summit w San Francisco Microsoft zapowiedział zmiany w wyszukiwarce Bing.

Microsoft chce lepiej konkurować z wyszukiwarką Google, dlatego też wprowadza kolejne udogodnienia w swoim produkcie. O zmianach informuje na swoim blogu. Bing ma oferować ulepszone wyszukiwanie, z szerszym dostępem do muzyki, wydarzeń, filmów czy zdjęć. Wprowadzono funkcję zbliżoną do nieograniczonego przeglądania grafik w Google, pojawi się też wyświetlanie podobnych materiałów do interesującego nas obrazka. Dzięki współpracy z firmą Fansnap ułatwione zostanie wyszukiwanie i rezerwowanie biletów na koncerty czy wydarzenia sportowe. Bing charakteryzować się będzie również większą integracją z Facebookiem. Była ona zapowiadana już w październiku.

Odświeżony zostanie wygląd wyszukiwarki, pojawią się też nowe funkcje w Bing Maps. Zmiany pojawią się także w wersji wyszukiwarki dla telefonów komórkowych. W sumie Microsoft planuje wprowadzić ponad 400 nowości w Bingu. Oczywiście, przeważająca większość zmian będzie dostępna dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Odświeżony Bing będzie wdrażany w ciągu najbliższych tygodni.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.