r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft wydał OneNote dla iPhone'a

Strona główna Aktualności

Microsoft udostępnił właścicielom telefonów Apple mobilną wersję aplikacji OneNote. W odróżnieniu od swojego pełnoprawnego odpowiednika, mobilny OneNote jest udostępniany całkowicie za darmo.

Prace nad OneNote dla iPhone'a trwały prawie dwa lata. Aplikacja umożliwia tworzenie notatek i ich wzbogacanie o zdjęcia wykonane wbudowaną kamerą. Notatki mogą zawierać także listy wypunktowanie i dodatkowe pola tekstowe. Utworzone zapiski mogą być synchronizowane poprzez SkyDrive, dzięki czemu użytkownik ma do nich dostęp na komputerze z zainstalowanym pakietem Microsoft Office lub bezpośrednio w przeglądarce internetowej za pośrednictwem OneNote Web App. Mobilna wersja OneNote działa na wszystkich modelach iPhone'a z systemem iOS w wersji 4.2 lub nowszej. Do aktywowania dodatkowych usług związanych z sychronizacją danych konieczne jest założenie konta w serwisie Windows Live.

OneNote dla telefonów iPhone jest dostępny za darmo w sklepie Apple.

r   e   k   l   a   m   a


Aktualizacja, 19.01.2011, 12:32

OneNote jest obecnie dostępny jedynie w amerykańskiej wersji e-sklepu App Store.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.