MkAvrCalculator MkAvrCalculator 1.1.0

Strona główna Windows Programowanie Inne programy dla programistów
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MkAvrCalculator jest rozbudowanym narzędziem adresowanym do osób korzystających z mikrokontrolerów AVR8.

Program skierowany jest do elektroników-amatorów, którzy za pomocą MkAvrCalculator mogą przede wszystkim łatwo i szybko obliczać Fusebity dla mikrokontrolerów AVR (autorzy narzędzia udostępnili cztery różne widoki), a także programować mikrokontrolery (MkAvrCalculator może funkcjonować w formie nakładki graficznej na program AVRDUDE). Poza trybem uproszczonym znajdziemy tu również tryb pełny, co sprawia, że MkAvrCalculator stanowi ciekawą propozycję dla mniej i bardziej doświadczonych użytkowników.

Warto wspomnieć, że w trakcie pracy z MkAvrCalculatorem nie trzeba obawiać się zablokowania mikrokontrolera. Choć początkowo może wydawać się, że aplikacja jest trudna w obsłudze, tak naprawdę mamy tutaj do czynienia z intuicyjnym narzędziem. Pozwala ono zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat danego mikrokontrolera, modyfikować jego ustawienia, dodawać nowe opcje i nie tylko.

MkAvrCalculator jest dostępny zarówno w darmowej, jak i komercyjnej wersji. Bezpłatne wydanie oferuje wsparcie najpopularniejszych mikrokontrolerów: ATmega8, ATtiny2313, ATmega128 oraz ATmega162, a także daje użytkownikowi dostęp do wszystkich aktualizacji oraz pełnego wsparcia technicznego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!