r   e   k   l   a   m   a
reklama

Mobizen 2.21.9.2

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mobizen pozwala na zdalne zarządzanie smartfonem z systemem operacyjnym iOS lub Android z poziomu komputera zarówno przy pomocy dedykowanej aplikacji, jak i za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Przed rozpoczęciem korzystania z programu Mobizen należy zainstalować go nie tylko na komputerze, ale również telefonie, pobierając aplikację ze Sklepu Google Play lub iTunes w zależności od posiadanego telefonu. Dopiero wtedy możemy uruchomić opisywane narzędzie na swoim urządzeniu przenośnym i zalogować się do konta Google lub Facebook bądź alternatywnie utworzyć nowe. Po wykonaniu tych czynności trzeba wybrać rodzaj urządzenia i postępować zgodnie ze wskazówkami widocznymi na ekranie.

Wszystkie operacje przeprowadzone na komputerze za pomocą Mobizena automatycznie widoczne są na ekranie urządzenia przenośnego (i odwrotnie). Jest to znacznie bardziej wygodne niż "zmaganie się" z ekranem dotykowym. Zwłaszcza jeśli mamy do wykonania pilne zadanie lub też musimy zająć się przeprowadzeniem sporej liczby operacji (np. ręcznym usuwaniu zbędnych plików). Z aplikacji warto korzystać, gdy chcemy pokazać znajomym fotografie lub nagrania wideo na dużym ekranie bez konieczności kopiowania ich na dysk twardy komputera.

Mobizen oferuje możliwość pracy po podłączeniu telefonu za pomocą kabla USB, ale może działać także bezprzewodowo (w wersji płatnej Pro).

Uwaga

  • Wersja darmowa pozwala na połączenie komputera z urządzeniem przenośnym jedynie za pośrednictwem kabla USB. Możliwe jest skorzystanie z 6-dniowego okresu testowego, w którym opcja łączności bezprzewodowej jest odblokowana.
© dobreprogramy
reklama

Publikacje powiązane

Wygodne sterowanie smartfonem z komputera dzięki Mobizen Mirroring

15
16.03.2018  •  Mateusz Budzeń

Wykorzystując w pracy komputer i smartfon musimy często przełączać się pomiędzy dwoma urządzeniami. Nie jest to zbyt komfortowe – sięgnięcie po smartfon zmusza do oderwania się od laptopa i często przerwania wykonywanej pracy na dłuższą chwilą. Dostępne jest jednak rozwiązanie, które umożliwia sterowanie smartfonem z poziomu komputera lub przeglądarki internetowej. Dzięki aplikacji Mobizen Mirroring możliwe jest wyświetlanie obrazu ze smartfona na ekranie komputera. Przed rozpoczęciem korzystania należy założyć konto, podając adres e-mail lub logując się przez Facebooka albo konto Google.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane