r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Modern Trend 1.1.0.0

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów

Modern Trend to dodatek do Excela 2013 i nowszych, a także Excela Online i Excela dla iPada. Z jego pomocą można narysować bardzo eleganckie i nowoczesne wykresy ilustrujące tendencje. To jeden z nielicznych dodatków do Office'a dostępny po polsku.

Galeria programu

Modern Trend daje możliwość wyboru jednego z sześciu schematów kolorystycznych wykresu, a także łatwej zmiany towarzyszących mu tekstów. Klikając na punkt na wykresie można oznaczyć ważne dane, które będą od tej pory wyeksponowane. Można też oznaczać, które z linii mają być widoczne na wykresie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

20 najlepszych dodatków do Microsoft Office

50
OPROGRAMOWANIE 16.12.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Programy z pakietu Microsoft Office mają ogromne możliwości, ale to nie znaczy, że niektórych rzeczy nie da się zrobić lepiej lub szybciej. Naprzeciw wymaganiom użytkowników wychodzą tu różne dodatki i rozszerzenia. Dzięki nim można ułatwić sobie wiele zadań lub tworzyć takie dokumenty, jakich sam Office stworzyć nie pozwala. Na początek należy wyjaśnić, jak z dodatków korzystać. Office ma własny sklep z dodatkami, do którego można przejść z programów pakietu (część Wstawianie wstążki) lub udając się pod adres store.office.com. Do logowania należy oczywiście wykorzystać to samo konto…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.