Mój Komputerowy Dietetyk 3.0

Strona główna Windows Dom Zdrowie i uroda
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Polski program do komponowania, rejestracji i kontroli posiłków oraz ćwiczeń i aktywności fizycznej kierowany do diabetyków, sportowców, osób stosujących "żywienie optymalne", dietę Montignac'a, czy dowolny typ diety odchudzającej opartej na kontroli kalorii w posiłkach, jak również diety lecznicze.

Program daje możliwość kontrolowania białek, tłuszczów, węglowodanów, kalorii, indeksu glikemicznego i wymiennika węglowodanowego w spożywanych posiłkach. W programie zawarty jest zbiór blisko 1000 produktów z możliwością uzupełniania i modyfikacji. Mój Komputerowy Dietetyk umożliwia też rejestrację aktywności fizycznej i kontrolę bilansu energetycznego - przydatne przy odchudzaniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Ten program to jeden wielki plus
brak
ocena użytkownika
13.07.2016 13:26 • Recenzja do wersji 3.0

W tym programie nie ma się co zestarzeć, najważniejsza w programie to baza artykułów.
Zawsze można coś dopisać, skomponować nowy zestaw. Używam go ok. roku, jestem cukrzykiem 2,
Niezastąpiony do tworzenia diety: węglowodanowej, białkowej, nisko tłuszczowej.
Trzeba tylko wiedzieć co się chce, czy opanować cukrzycę czy schudnąć, program jest b.dobry.
Od samego zainstalowania programu się nie schudnie, trzeba jeszcze coś dać od siebie.
I nie słuchać dietetyków z internetu np.:na śniadanie- 6,6 gr łososia, 4 cm szparagi albo pół kromki chleba (jakiego?).
To wszystko bzdety, najważniejszy jest bezpośredni kontakt z dietetykiem lub diabetologiem z wykształcenia.
Nikt w internecie nie ułoży ci dobrze diety bo nie wie ktoś ty, nie porozmawia z tobą a jak "ułoży" to tylko po to by cię skubnąć.

Cały program
Nie znalazłem
ocena użytkownika
11.11.2015 09:25 • Recenzja do wersji 3.0

Kapitalny program - lepszego nie znalazłem. Jak czytam poniższe komentarze to śmiech mnie ogarnia. Przecież to jest program absolutnie umożliwiający skomponowanie własnych wymagań (tylko trzeba je mieć). Można go dopasować do swoich potrzeb bez względu na "wiedzę o dietetyce" i opinii dietetyków. Ja go używam od ponad 8 lat. Wydaje mi się, większość wyrażonych tu opinii ma charakter ignorancki i może wprowadzić w błąd osoby poszukujące rzetelnych opinii.
Wydaje mi się, że chcąc reklamować swoje interesy, można to robić w inny sposób, a nie korzystać z cudzego dorobku. Fe, nieładnie.