Monitor Burz Monitor Burz burza13

Strona główna Android Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja pogodowa, której działania skupia się głównie na jednym zjawisku meteorologicznym, a jest nim burza wraz z towarzyszącymi jej opadami. Zawiera dane z kilku największych serwisów pogodowych w kraju i na świecie.

Prognoza pogody z różnych źródeł

Aplikacja składa się z kilku części, ukrytych standardowo w menu. Znajdziemy tam źródła główne, inne źródła, galeria zdjęć oraz dodatki. Dwie pierwsze jak łatwo się domyślić prezentują źródła pogodowe, wśród serwisów znajdziemy: accuweather.com, blids.de, blitzortung.org, eumetsat.org, estofex.org, lowcyburz.pl, obserwatorzy.org, sat24.com. Wybierając któryś z nich otrzymujemy bardziej szczegółowy podgląd map i informacji.

Udostępnij zdjęcia prezentujące deszcz lub burzę

Ciekawie prezentuje się galeria zdjęć. Pozwala na przesyłanie oraz przeglądanie zdjęć innych użytkowników. Tematyką jest oczywiście deszcz i burza. Ostatnia elementem na liście są dodatkowe informacje o aplikacji. Interfejs w ostatnich wersjach przeszedł dużą i znaczącą przemianę. Może nie zachwyca, ale wygląda ładnie, jest też czytelny jeżeli chodzi o nawigację. Monitor Burz dostępny jest za darmo, posiada reklamy. Szkoda że nie mamy możliwości ich usunięcia dokonując opłaty.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybkie działanie, kilka map z róźnych źródeł, komentarze meteorologiczne na bieżąco
Nie stwierdzono
ocena użytkownika
30.05.2016 02:33 • Recenzja do wersji 1.4

Znakomita aplikacja do monitorowania burz. Działa bardzo szybko, jest lekka i łatwa w obsłudze. Informacje mozna czerpać z różnych serwisów, między innymi Blitzortung, Obserwatorzy.org czy Łowcy burz. Dodatkowo można poczytać komentarze dotyczące zmian ciśnienia, miejsca tworzenia się nowych komórek burzowych i kierunku ich przesuwania się. Zdecydowanie najlepszy program tego typu spośród oferowanych na Androida. Szczególnie przyda się podróżującym oraz osobom lubiącym obserwować lub uwieczniać wyładowania atmosferyczne;)