Monitor Burz burza6

Strona główna Android Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja pogodowa, której działania skupia się głównie na jednym zjawisku meteorologicznym, a jest nim burza wraz z towarzyszącymi jej opadami. Zawiera dane z kilku największych serwisów pogodowych w kraju i na świecie.

Aplikacja składa się z kilku części, ukrytych standardowo w menu.Znajdziemy tam; źródła główne, inne źródła, galeria zdjęć oraz dodatki. Dwie pierwsze jak łatwo się domyślić prezentują źródła pogodowe, wśród serwisów znajdziemy: accuweather.com, blids.de, blitzortung.org, eumetsat.org, estofex.org, lowcyburz.pl, obserwatorzy.org, sat24.com. Wybierając któryś z nich otrzymujemy bardziej szczegółowy podgląd map i informacji.

Ciekawie prezentuje się galeria zdjęć. Pozwala na przesyłanie oraz przeglądanie zdjęć innych użytkowników. Tematyką jest oczywiście deszcz i burza. Ostatnia elementem na liście są dodatkowe informacje o aplikacji. Interfejs w ostatnich wersjach przeszedł dużą i znaczącą przemianę. Może nie zachwyca, ale wygląda ładnie, jest też czytelny jeżeli chodzi o nawigację. Monitor Burz dostępny jest za darmo, posiada reklamy. Szkoda że nie mamy możliwości ich usunięcia dokonując opłaty.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybkie działanie, kilka map z róźnych źródeł, komentarze meteorologiczne na bieżąco
Nie stwierdzono
ocena użytkownika

Znakomita aplikacja do monitorowania burz. Działa bardzo szybko, jest lekka i łatwa w obsłudze. Informacje mozna czerpać z różnych serwisów, między innymi Blitzortung, Obserwatorzy.org czy Łowcy burz. Dodatkowo można poczytać komentarze dotyczące zmian ciśnienia, miejsca tworzenia się nowych komórek burzowych i kierunku ich przesuwania się. Zdecydowanie najlepszy program tego typu spośród oferowanych na Androida. Szczególnie przyda się podróżującym oraz osobom lubiącym obserwować lub uwieczniać wyładowania atmosferyczne;)

30.05.2016 02:33 | Recenzja do wersji 1.4

Komentarze

0 nowych
  #1 17.05.2018 15:55

Przez wiele lat - od roku 1955 - jako geodeta, morzyłem o tym aby można było "zobaczyć" jaka będzie pogoda. Najgroźniejszym letnim zjawiskiem były burze. Dziś jestem już tylko emerytem, ale chcę wiedzieć czy mogę wybrać się na letni spacerek czy rowerową wycieczkę. Kłaniam się i serdecznie dziękuję Twórcom MONITORA BURZ. To bardzo potrzebny, szczególnie dla rolników, program ułatwiający codzienną organizację życia.
Adam Jędrysiak