Mouse Recorder Premium 1.0.51

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mouse Recorder Premium to darmowy program do nagrywania, a później odtwarzania ruchów i przyciśnięć myszy oraz klawiatury. Umożliwia tworzenie rozbudowanych makr, a później uruchamianie ich, by ułatwić codzienną pracę przy komputerze.

W programie dostępne są dwa tryby nagrywania odpowiednich sekwencji, które można wzajemnie ze sobą mieszać. Pierwszy polega na rejestrowaniu działań, które wykonuje użytkownik, standardowo korzystając z klawiatury i myszy. Druga możliwość to natomiast stworzenie odpowiedniego scenariusza „na sucho”, bezpośrednio w oknie aplikacji, wybierając kolejne elementy ze wstążki. W ten sam sposób edytować można także nagrane wcześniej makra.

Aplikacja umożliwia oczywiście zapisywanie swoich scenariuszy. Podczas odtwarzania mamy możliwość wyboru szybkości replikacji ruchów użytkownika oraz liczby powtórzeń całej pętli, praktycznie w nieograniczonym zakresie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 09.08.2017 10:50

vardana65464564, zgadzam się z każdą uwagą oprócz dwóch.
1. Mi działa skrót klawiszowy bez względu na to, czy okno programu jest w tle, czy nie.
2. Aplikacja bardzo przydatna na moje potrzeby. To fakt, że można nagrać jedną sekwencję, a dla innych akcji trzeba wczytywać plik z sekwencją (makro), ale mi wystarczy ta jedna sekwencja. Co prawda jest (według mnie) bardzo długa, bo ponad 20 minut, no ale ostatecznie działa, działa jak należy (a wolałbym mieć to duże makro podzielone na 10 mniejszych, aby mieć pełną kontrolę nad tym, co aktualnie się dzieje (lub co się wysypało)).

  #1 22.07.2017 17:27

Program niestety słaby jak barszcz, funkcje jak paint w grafice 3D, chociaz i tak 10x lepszy niż winparrot.
1. Brak możliwości wyboru sćieżki instalacji.
2. Brak możliwości zapisu makr pod różne skróty klawiszowe (np crtl+1 - pierwsza sekwencja, ctrl+2 - druga sekwencja) Można zapisać tylko jeden. Nie będę przecież wybierał pliku z moich dokumentów k&*() mać, przecież tu miało chodzić o czas. Łopata posiada więcej funkcji. Bo można nią wykopać, zajebać i zakopać.
3. Funkcja insertu klawiszy nie działa w trakcie odtwarzania w innych programach (zapis ctrl+clik jest odtwarzany bez ctrl chociaż "wciśniecie i puszczenie ctrl" jest na liście zapisu, nie ma efektu w programie w którym odtwarzam makro)
4. Skrót klawiszowy odtwarzania programu nie działa jeśli program nie jest na wierzchu. Co za technologia!