Mulled FREE: A Puzzle Game Mulled FREE: A Puzzle Game 1.19

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mulled FREE: A Puzzle Game to gra logiczna, która może zapewnić wciągającą zabawę. Zadaniem gracza jest ułożyć widoczne na ekranie białe kule, odpowiednio przesuwając kule w kolorze czarnym.

Do dyspozycji gracza jest pięć wirtualnych drewnianych stołów do gry, ponad 100 zwykłych poziomów, a także 25 poziomów, które będą dostępne w formie nagrody za odkrycie na planszach odpowiedniej liczby złotych kulek. Im dłużej gramy, tym wyżej rośnie poziom trudności, ale schemat zabawy pozostaje niezmieniony. Gracz musi przesunąć białe kule na pola oznaczone gwiazdką, wcześniej używając ich do przesuwania kul w kolorze czarnym, aby utorować sobie drogę.

W grze możemy skorzystać z opcji cofania ruchu, jeśli okaże się, że którejś z białych kul nie możemy już przesunąć. Możliwe jest też restartowanie stanu gry do początku. Dla tych, którzy poradzą sobie bez wycofywania ruchów, przewidziano nagrody. Łącznie w Mulled FREE: A Puzzle Game przewidziano 70 różnych odznak, które gracz otrzymuje w zamian za osiągnięcia w grze.

Gra ma ładną dla oka, dobrze naszkicowaną szatę graficzną, a także przyjemną i wpadającą w ucho muzykę towarzyszącą zabawie. To sprawia, że aplikacja może przypaść do gustu miłośnikom mobilnych łamigłówek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!