r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Muzyka Google Play 3.38.1007

Strona główna iOS Multimedia Odtwarzacze muzyki

Muzyka Google Play to oficjalny odtwarzacz muzyki firmy Google. Jest to również aplikacja kliencka do obsługi serwisu pozwalającego na odsłuchiwanie muzyki w chmurze i radia internetowego. Muzyka Google Play pozwala również na zakup nowych albumów oraz piosenek, a także opłacenie abonamentu, który zapewnia nam nielimitowany dostęp to potężnej kolekcji muzyki.

Aplikacja pozwala na tworzenie własnych playlisty, a także sortowanie po autorach, albumach oraz typie muzyki. Dzięki Muzyka Google Play możemy wgrać naszą bibliotekę do chmury Google'a dzięki temu mamy do niej dostęp z każdego miejsca i urządzenia.

Aplikacja oferuje również sklep z muzyką, płacić możemy za pojedyncze utwory i albumy. Ceny podano w zł, rozliczane są według płatności naszego konta Google. Miłośnicy stałego abonamentu mogą zapewnić sobie dostęp do całej bazy muzyki przy comiesięcznej opłacie. Aplikacja posiada także tryb offline, dzięki któremu możemy pobrać wybrane albumy do pamięci urządzenia. Interfejs programu Muzyka Google Play bardzo dobrze wpasowuje się w stylistykę iOS 7.0.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Google Play Music dobierze muzykę do lokalizacji, pogody czy naszej aktywności

22
14.11.2016  •  Mateusz Budzeń

Jedną z większych zalet Spotify są rekomendacje, czyli automatycznie generowane playlisty z utworami dobranymi do naszego gustu. Google przygotowało odpowiedź na doceniane funkcje Spotify – teraz także Play Music zaoferuje dobraną do sytuacji muzykę. Wykorzysta w tym celu sztuczną inteligencję, która pod uwagę weźmie mnóstwo czynników. Spotify wykorzystując zebrane o nas dane, podsuwa muzykę, która powinna nam się spodobać. Otrzymamy playlisty z mieszanką utworów naszych ulubionych artystów, ale także propozycje zupełnie nowej muzyki. Usługa działa całkiem zadowalająco, chociaż nie brakuje…

Google Muzyka prześledzi aktywność, by proponować listy odtwarzania

8
08.06.2016  •  Maciej Olanicki

W dodawaniu nowych funkcji prześcigają się z reguły liderzy usług muzycznych, Spotify czy Apple Music. Nieco odstaje pod tym względem Google Muzyka, które również pochwalić może się przecież pokaźną rzeszą użytkowników. Dziś do usługi trafiła nowa funkcja, która ma pomóc im w dostosowaniu muzyki do okoliczności. Przeczytać można na ten temat w oficjalnym komunikacie, jaki ukazał się na blogu Google. Nowość dostępna jest zarówno w wersji przeglądarkowej Muzyki, jak i w aplikacjach mobilnych. Od teraz po rozpoczęciu korzystania z usługi można będzie odtwarzać listę odtwarzania stworzoną przez…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.