Muzyka Google Play Muzyka Google Play

Strona główna iOS Multimedia Odtwarzacze muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Muzyka Google Play to oficjalny odtwarzacz muzyki firmy Google. Jest to również aplikacja kliencka do obsługi serwisu pozwalającego na odsłuchiwanie muzyki w chmurze i radia internetowego. Muzyka Google Play pozwala również na zakup nowych albumów oraz piosenek, a także opłacenie abonamentu, który zapewnia nam nielimitowany dostęp to potężnej kolekcji muzyki.

Aplikacja pozwala na tworzenie własnych playlisty, a także sortowanie po autorach, albumach oraz typie muzyki. Dzięki Muzyka Google Play możemy wgrać naszą bibliotekę do chmury Google'a dzięki temu mamy do niej dostęp z każdego miejsca i urządzenia.

Aplikacja oferuje również sklep z muzyką, płacić możemy za pojedyncze utwory i albumy. Ceny podano w zł, rozliczane są według płatności naszego konta Google. Miłośnicy stałego abonamentu mogą zapewnić sobie dostęp do całej bazy muzyki przy comiesięcznej opłacie. Aplikacja posiada także tryb offline, dzięki któremu możemy pobrać wybrane albumy do pamięci urządzenia. Interfejs programu Muzyka Google Play bardzo dobrze wpasowuje się w stylistykę iOS 7.0.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!