MyFreeWeather 2.24

Strona główna Windows Dom Pogoda
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MyFreeWeather to aplikacja pozwalająca obserwować warunki meteorologiczne dla wybranych miejsc w Polsce, ale również na świecie.

Program wyposażony został w przyjazny i dopracowany interfejs graficzny, którego bez wątpienia najciekawszym elementem jest obraz nieba. W ciekawy sposób prezentuje on warunki, jakie panują w chwili obecnej za naszym oknem - m.in. zachmurzenie, opady, wschód i zachód słońca itp. W nocy obraz słońca zmienia się w księżyc.

MyFreeWeather dostarcza wszelakich danych jakie mogą zainteresować każdego użytkownika. W głównym oknie programu znajdziemy informacje na temat godziny wschodu i zachodu słońca, temperatury, temperatury odczuwalnej, kierunku i siły wiatru, wilgotności oraz widoczności. Dodatkowo prezentowana jest także prognoza na 4 kolejne dni.

Dużą zaletą programu pomimo braku polskiej wersji językowej jest prostota obsługi. Z poziomu ustawień użytkownik podsiada możliwość wskazania lokalizacji, dla której wyświetlana ma być pogoda, ustalenia częstotliwości aktualizacji informacji o warunkach meteorologicznych, wyboru jednostki temperatury oraz czy MyFreeWeather uruchamiany ma być wraz z systemem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!