Mylio 3.0.4854.0

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mylio to nowoczesna i dopracowana przeglądarka graficzna kierowana do amatorów fotografii cyfrowej. Poza podstawową funkcją katalogowania bibliotek graficznych oferuje ona także możliwość edycji zdjęć oraz synchronizacji zbiorów graficznych pomiędzy wieloma urządzeniami.

Aplikacja jest bardzo wygodna w użyciu i jednocześnie charakteryzuje się dużą szybkością działania nawet w przypadku większych bibliotek ze zdjęciami. Oferuje ona niemal wszystkie niezbędne narzędzia, pozwalające z łatwością uporządkować zbiory fotografii rodzinnych itp. Do dyspozycji użytkownika oddano możliwość tworzenia albumów z wczytanych uprzednio plików graficznych, zarządzania metadanymi zapisanymi w zdjęciach oraz wyszukiwania poszczególnych egzemplarzy na ich bazie. Mylio z łatwością umożliwia definiowanie osób na zdjęciach oraz lokalizacji, w której zostały wykonane. Oczywiście istnieje również możliwość przeszukiwania albumów ze względu na te kryteria.

W programie Mylio nie mogło zabraknąć funkcji edycji oraz korekty fotografii i chociaż są to opcje podstawowe to w większości przypadków wystarczające do usunięcia niewielkich niedoskonałości zdjęć. Znajdziemy wśród nich narzędzia do zarządzania balansem bieli, ekspozycją, kontrastem, jasnością, cieniami itp., a także skuteczną funkcję wyostrzania.

Uwaga!

  • Aplikacja sama w sobie jest darmowa, jednak do jej poprawnego działania wymagane jest posiadanie konta użytkownika. Bezpłatne konto użytkownika uprawnia do obsługi maksymalnie 3 urządzeń i 25 tys. fotografii, a także ma ograniczone możliwości edycji zdjęć (brak pędzli), nie przechowuje zdjęć w chmurze, nie integruje się z Lightroomem i nie otwiera RAW-ów.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mobirise, Mylio, MacClean, Slimjet i The Simpsons – najciekawsze programy tygodnia

16
30.07.2016  •  Anna Rymsza

Mam nadzieję, że lubicie programy, których nazwa zaczyna się na literę „M”. Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Mobirise Mobirise to banalnie prosty w obsłudze program do tworzenia prostych, ale nowoczesnych stron internetowych, które będą świetnie wyglądać na ekranach różnego rozmiaru. Całą stronę można przygotować bez znajomości HTML-a czy CSS. Od razu można przetestować działanie widżetów, menu i interaktywnych elementów strony w widoku…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 06.01.2017 19:23

Przeglądarka i instalator ponad 230 megabajtów? Ktoś na głowę upadł?

jast   1 #2 28.05.2016 19:41

dobry program.

Toscior   14 #1 27.05.2016 21:44

"Aplikacja sama w sobie jest darmowa, jednak do jej poprawnego działania wymagane jest posiadanie konta użytkownika. Bezpłatne konto użytkownika uprawnia do obsługi maksymalnie 3 urządzeń i 10 tys. fotografii, a także jest aktywne jedynie przez 30 dni." NO I CZAR PRYSŁ!

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję