r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NAVIGON MobileNavigator 7 przez 30 dni za darmo

Strona główna Aktualności

Firma NAVIGON uruchomiła program testów MobileNavigator 7, w ramach którego można bezpłatnie przez 30 dni korzystać z nawigacji w Polsce i Europie.

Aby skorzystać z 30-dniowego okresu testowego, należy pobrać z witryny domowej programu odpowiednią dla siebie wersję - dla systemu Windows Mobile lub Symbian. Mapy przechowywane są lokalnie na urządzeniu, nie ma więc potrzeby pobierania ich z Internetu w trakcie korzystania z programu. Niestety wymagane jest przez to sporo wolnego miejsca w urządzeniu - w zależności od wybranych podczas instalacji map i platformy, nawet do kilku gigabajtów.

Warto również zwrócić uwagę, że przy każdym uruchomieniu testowej wersji program wymaga połączenia z Internetem i zweryfikowania prawa do korzystania z nawigacji. Po 30 dniach można wykupić pełną licencję bezpośrednio z poziomu telefonu płacąc kartą kredytową lub wprowadzając numer licencyjny zakupiony w sklepie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.