r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NEOPARD – data savings

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia

Aplikacja NEOPARD – data savings służy do oszczędzenia danych podczas korzystania z transmisji komórkowej. Kompresowanie może odbywać się również podczas połączenia z siecią Wi-Fi. W przeciwieństwie do funkcji oszczędzenia danych w mobilnych przeglądarkach, w przypadku NEOPARD – data savings kompresowany jest cały ruch, jaki odbywa się z urządzenia mobilnego.

Do kompresowania wykorzystywane jest połączenie VPN. Aplikacja jest w stanie ustawić je automatycznie. NEOPARD – data savings pozwala także na kompresowanie danych podczas połączenia HTTPS. Dodatkowo o sile kompresji decyduje użytkownik.

r   e   k   l   a   m   a

Do wyboru jest najmocniejsza kompresja, która widocznie wpływa na jakość zdjęć wyświetlanych na stronach, w zamian oferując najmniejsze zużycie danych. Kolejna ustawienia to tryb zrównoważony i minimalne oszczędzenie danych.

Informacje o zaoszczędzonych danych przedstawione są w formie listy. Sprawdzimy na niej ile danych zostało zaoszczędzonych w konkretnych aplikacjach czy funkcjach Androida. Kompresje w każdej chwili możemy wyłączyć lub aktywować. Aplikacja nie jest dostępna w języku polskim.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Opera kończy z Operą Max. Czym ją zastąpić?

33
OPROGRAMOWANIE 14.08.2017 | Mateusz Budzeń

Na początku maja zadebiutowała nowa wersja Opery Max, przynosząca wartą uwagi paczkę nowości. Większa aktualizacja sugerowała, że rozwój aplikacji ma się całkiem dobrze. Jednak dla użytkowników Opery Max nie mam dobrych wieści – oficjalnie potwierdzony został koniec aplikacji. Opera Max pozwala od 2014 roku na oszczędzenie danych podczas korzystania z transmisji komórkowej. Po jej uruchomieniu dane przesyłane są przez specjalne serwery, których zadaniem jest kompresja danych. Ponadto w przeciwieństwie do przeglądarki Opera, w tej aplikacji kompresja dotyczy całego ruchu, jaki odbywa się z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.